Основні рішення жовтневого Виконкому ФЛАУ

11:25 | 30 октября 2014
Наприкінці минулого тижня в Олімпійському домі відбувся Виконком ФЛАУ. Зокрема розглядалися питання про нову систему визначення рейтингу спортсменів, про зміни у календарі змагань, про переходи спортсменів тощо.
 
Так, в календарному плані на 2015 рік було зроблено кілька змін та доповнень: внесено чемпіонат України з гірського бігу, «Різдвяні старти», а також ще кілька змагань.
 
Крім того, члени виконкому визначились з тим, де наступного року проводити чемпіонат країни зі спортивної ходьби.Раніше ці змагання традиційно приймали Суми, але на наступний рік заявку подала і Олександрія Кіровоградської області. «Дуже радий, що в нас з’явилась конкуренція не лише на самих змаганнях, а й за право їх приймати, - зазначив президент ФЛАУ Ігор Гоцул. –Це, на мою думку, великий прогрес. Сьогодні ми бачимо зацікавленість керівництва міст у проведенні змагань, тому можемо розглядати відразу кілька варіантів. Влада Сум останнім часом не приділяли достатньо уваги до чемпіонату України, а Олександрія запропонувала не тільки зацікавленість, а й цілком конкретні речі. Підкреслю, що всі наші змагання прив’язані не до місць проведення, а до умов».
 
Представник Комісії атлетів Назар Коваленко, який, до речі, представляє саме спортивну ходьбу, висловив сумнів, щодо того, чи варто лишати Суми – бо там дуже зручна і звична траса, що пролягає у затінку, і тому улюблена спортсменами. На це виконавчий директор ФЛАУ Михайло Медведь та державний тренер Ігор Ліщинський, які інспектували Олександрію, зазначили, що умови на трасі там не тільки не гірші, ніж у Сумах, а й ліпші. Саме тому більшість членів Виконкому проголосувала за те, щоб провести наступний чемпіонат України у новому місті, а саме Олександрії. Проте Сумам лишили право на проведення дитячих змагань на призи Володимира Голубничого.
 
Чи не найбільше уваги привернув проект визначення рейтингу спортсменів, розроблений і презентований Ігорем Ліщинським. Для визначення найкращих пропонується враховувати кілька показників: досягнення в сезоні, коефіцієнт на основі світового або європейського топ-листа, коефіцієнт зимових змагань, коефіцієнт неолімпійських видів, а також командних видів і рекордів. Повну формулу визначення кращих дивіться ТУТ.
 
На основі рейтингу планується визначати фінансування атлетів та їх тренерів, тому їм самим буде вигідно виступати якнайкраще на головних, а не другорядних стартах у сезоні. Підтримав ідею створення саме такого прозорого рейтингу і Назар Коваленко, який пообіцяв докладно вивчити її з колегами з Комісії атлетів ФЛАУ.
 
Долучитися до обговорення запрошуються всі бажаючі, а всі пропозиції державний тренер та члени Виконкому докладно вивчать перед прийняттям остаточного рішення. Свої думки та пропозиції щодо визначення рейтингу надсилайте на електронну адресу:
Источник
Легкая атлетика 23:50 | 21 декабря 2020 Богдан Бондаренко може виступити у зимовому сезоні Легкая атлетика 12:35 | 20 декабря 2020 Meeting de la Reunion: четверте місце і очки до світового рейтингу Анни Касьянової Легкая атлетика 17:35 | 18 декабря 2020 Олега Коноваленка переобрано президентом ФЛА Закарпатської області Легкая атлетика 22:05 | 17 декабря 2020 Основні рішення Ради ФЛАУ Легкая атлетика 19:05 | 17 декабря 2020 Подружжя Касьянових відкриє сезон-2021 змаганнями на острові Реюньйон Легкая атлетика 16:50 | 16 декабря 2020 Ukrainian Majors Running League: календар і реєстрація на забіги-2021 Легкая атлетика 16:05 | 14 декабря 2020 Нормативи і система кваліфікації для участі у чемпіонаті світу-2022 і чемпіонаті світу-2021 U20 Легкая атлетика 12:20 | 10 декабря 2020 Чемпіонат світу-2021 з легкої атлетики у приміщенні перенесено Легкая атлетика 02:05 | 10 декабря 2020 Поправки до правил щодо використання на змаганнях взуття, яке у розробці Легкая атлетика 14:50 | 09 декабря 2020 Опубліковано перелік дисциплін «Діамантової ліги» на 2021 рік