Сергій Регеда: «На Універсіаді буде матч-реванш»

03:25 | 10 августа 2017
Дощ у Лондоні почався ще зранку і не припинявся впродовж усього дня. Дня, коли атлети на чемпіонаті світу мали змагатися, зокрема, з бігу на 3000 метрів з перешкодами і метання молота. Проведення змагань останнього залишалося під питанням. Були навіть розмови про те, що кваліфікацію молотобійців можуть перенести на ранок. На щастя, змагання пройшли згідно з програмою. На жаль, фінал пройде без українця Сергія Регеди (71,53 м).
 
Сергія не лякав ані дощ, ані суперники. Проте за словами самого ж спортсмена, який дебютував на чемпіонатах світу, змагальної практики йому поки що не вистачає. На результати рівня, який дозволяє виступати на чемпіонатах світу, Регеда вийшов якраз цього року. Закордонних стартів у нього поки що було небагато, а на чемпіонаті України конкуренція не надто висока.
 
 
- Дощ не завадив. Круг хороший, сектор теж. Але, вважаю, що у мене все ж поки що мало змагальної практики такого рівня. Я з першої спроби пристрілювався, а потрібно заходити, метати й змагатися відразу. У третій спробі вже трішки додав. Були технічні помилки, та й тренера не вистачало. Двоякі враження. Я розумів, що медаль тут не виграю, але хотілося хоча б поборотися за вихід у фінал.
 
Ви говорите «хоча б поборотися». Але насправді багато людей вірили в те, що ви якраз один з тих метальників, хто може пройти кваліфікацію. На вас це не чинило тиск?
 
Ні. Але у нас є люди, які вважають, що якщо ти одного разу метнув, то потрібно весь час показувати такий результат. І часто це говорять ті, хто мало куди виїжджав і навіть нікого не тренував. Після виступу дівчат у Facebook багато людей коментували, вдало це чи ні. Але скільки їхніх учнів змогли бодай відібратися на чемпіонат світу? Є й ті, хто говорить про свої виступи у СРСР. Так, але зараз інша епоха.
 
У будь-якому разі, потрібно було метати. Я був готовий на 73-74 метри. Попереду у мене Універсіада, там буде багато тих суперників, хто був і тут. Якщо чесно, хотів, щоб Універсіада була перед початком чемпіонату світу. Я б там уже пристрілявся. А так вийшло, що замість пристрілки до чемпіонату світу вона вийшла на ньому. Я виступав на командному чемпіонаті Європи, там це добре вдалося. Але там три спроби, я ще не встиг зрозуміти, як саме метати; цього було замало і для того, щоб мати чіткий план змагань на зараз.
 
Дуже мало змагальної практики за кордоном, комерційних турнірів не було. В Україні я метав, де тільки міг. Але знаючи, що у Жені Виноградова травма, я розумів, що з однієї спроби буду чемпіоном України. Навіть не зовсім вдалої. А це так чи інакше розслабляє.
 
Але знаючи вас, думаю, просто виступ навіть на чемпіонаті світу вас не задовольнить. Правильно розумію, що вже на наступному старті спробуєте показати значно більше?
 
Звичайно. Вже завтра піду на тренування, щоб не втрачати форму. Адже через п’ять днів після повернення ми вже вилітаємо на Універсіаду. І там має бути матч-реванш.
Источник
Легкая атлетика 23:50 | 21 декабря 2020 Богдан Бондаренко може виступити у зимовому сезоні Легкая атлетика 12:35 | 20 декабря 2020 Meeting de la Reunion: четверте місце і очки до світового рейтингу Анни Касьянової Легкая атлетика 17:35 | 18 декабря 2020 Олега Коноваленка переобрано президентом ФЛА Закарпатської області Легкая атлетика 22:05 | 17 декабря 2020 Основні рішення Ради ФЛАУ Легкая атлетика 19:05 | 17 декабря 2020 Подружжя Касьянових відкриє сезон-2021 змаганнями на острові Реюньйон Легкая атлетика 16:50 | 16 декабря 2020 Ukrainian Majors Running League: календар і реєстрація на забіги-2021 Легкая атлетика 16:05 | 14 декабря 2020 Нормативи і система кваліфікації для участі у чемпіонаті світу-2022 і чемпіонаті світу-2021 U20 Легкая атлетика 12:20 | 10 декабря 2020 Чемпіонат світу-2021 з легкої атлетики у приміщенні перенесено Легкая атлетика 02:05 | 10 декабря 2020 Поправки до правил щодо використання на змаганнях взуття, яке у розробці Легкая атлетика 14:50 | 09 декабря 2020 Опубліковано перелік дисциплін «Діамантової ліги» на 2021 рік