Валерій Виноградов поділився досвідом з тренерами та медичними легкоатлетичними фахівцями

00:55 | 13 февраля 2018
Федерація легкої атлетики України продовжує курс на підвищення кваліфікації вітчизняних тренерів та фахівців з легкої атлетики.
 
У Сумах в переддень чемпіонату України у приміщенні, 8 лютого, для провідних тренерів збірної команди України з легкої атлетики було організовано науково-практичний семінар, присвячений медичним та методичним аспектам передзмагальної та передстартової підготовки кваліфікованих легкоатлетів, за участю Валерія Виноградова.
 
Валерій Виноградов є доктором наук з фізичного виховання і спорту, професором кафедри спорту та фітнесу Київського університету Б. Грінченка, Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, Заслуженим тренером України, має державні та громадські почесні відзнаки та нагороди. Однак, на відміну від більшості лекторів та викладачів вищих навчальних закладів, має величезний практичний досвід у супроводі підготовки збірних команд з легкої атлетики та представників інших видів спорту до виступів на найпрестижніших змаганнях та здобуття медалей вищого гатунку. За роки власної практики брав участь в підготовці спортсменів до виступів на шести Олімпійських іграх та 21 чемпіонаті світу, чемпіонатах Європи та інших великих офіційних міжнародних змаганнях.
 
Валерій Євгенович приділив велику увагу огляду сучасних методів відновлення легкоатлетів, принципам оптимального співвідношення навантажень та відновлювальних заходів, прийомам мобілізації організму спортсменів в останні дні та години до головного старту. А ще із задоволенням надав відповіді на питання слухачів. В цілому абсолютна більшість тренерів вже під час семінару та одразу після його закінчення наголошувала на тому, що такі зустрічі для них є дуже корисними і повинні мати постійний характер на протязі всього року.
 
Зазначимо, що днем раніш Валерій Виноградов провів теоретичний та практичний семінар з цієї ж теми для масажистів збірної команди та Центрів олімпійської підготовки з легкої атлетики, Центру спортивної медицини СумДУ, який тривав загалом понад 5 годин.
 
По завершенні заходу керівний тренерський склад збірної та Валерій Євгенович домовились, що спільна робота у даному напрямку, однозначно, буде продовжена, а подібні заходи для тренерів та майстер-класи для медичних фахівців за його участю матимуть системний характер і проводитимуться декілька разів на рік.
Источник
Легкая атлетика 23:50 | 21 декабря 2020 Богдан Бондаренко може виступити у зимовому сезоні Легкая атлетика 12:35 | 20 декабря 2020 Meeting de la Reunion: четверте місце і очки до світового рейтингу Анни Касьянової Легкая атлетика 17:35 | 18 декабря 2020 Олега Коноваленка переобрано президентом ФЛА Закарпатської області Легкая атлетика 22:05 | 17 декабря 2020 Основні рішення Ради ФЛАУ Легкая атлетика 19:05 | 17 декабря 2020 Подружжя Касьянових відкриє сезон-2021 змаганнями на острові Реюньйон Легкая атлетика 16:50 | 16 декабря 2020 Ukrainian Majors Running League: календар і реєстрація на забіги-2021 Легкая атлетика 16:05 | 14 декабря 2020 Нормативи і система кваліфікації для участі у чемпіонаті світу-2022 і чемпіонаті світу-2021 U20 Легкая атлетика 12:20 | 10 декабря 2020 Чемпіонат світу-2021 з легкої атлетики у приміщенні перенесено Легкая атлетика 02:05 | 10 декабря 2020 Поправки до правил щодо використання на змаганнях взуття, яке у розробці Легкая атлетика 14:50 | 09 декабря 2020 Опубліковано перелік дисциплін «Діамантової ліги» на 2021 рік