Микита Нестеренко: «Потрібно більше працювати, щоб не йти зі стадіону до завершення змагань»

19:59 | 23 августа 2018
Зустрічати спортсменів у мікст-зоні після невдалого виступу – одна з найскладніших частин роботи будь-якого журналіста. Зустрічати спортсменів у мікст-зоні після невдалого виступу – одна з найскладніших частин роботи будь-якого журналіста. Але часто саме ці інтерв’ю виходять найбільш щирими і проникливими. Саме такою була розмова і з Микитою Нестеренком.

Українець зумів подолати кваліфікацію з метання диска на чемпіонаті Європи, і була надія на те, що і у фіналі йому вдасться зібратися і бодай наблизитися до того рівня, який він демонстрував у юнацькому і юніорському віці. Але, схоже, доля і надалі вирішила випробовувати на стійкість Нестеренка і перевіряти, чи вистачить йому сил пройти цей нелегкий шлях назад до вершини.

У фіналі з результатом 57,66 м Нестеренко став у Берліні 12-м.

- Нестача підготовки не проходить безслідно, - намагається проаналізувати виступ Микита Нестеренко. - Потрібно більше працювати, щоб не йти зі стадіону, коли змагання ще тривають. З чим все це пов’язано? Швидше, з ким. Зі мною і лише зі мною, мабуть. Тренер у мене дуже хороший і професійний, але зараз ми живемо в різних містах і не так багато бачимося; десь сам недопрацьовував, оскільки за рік було лише пару зборів, а цього мало.

Але давайте повернемося у Ріо-2016. Тоді після невдалого виступу на Олімпійських іграх ви і взагалі говорили про те, що ледь не дисципліну змінювати потрібно, а зараз вперше подолали кваліфікацію офіційного дорослого міжнародного турніру.

Можливо, якийсь прогрес у цьому і є, але моя психологія вже слабко сприймає те, що після такого сильного юнацького і юніорського спорту, ті, кого я тоді не вважав суперниками, зараз мене вважають взагалі ніким.

Можливо, якраз це має допомогти вам розізлитися?

Певно, це можна зробити, але якщо у тебе є поставлений рух, якщо ти впевнений і в ньому, і в техніці. А я напружився у першій спробі, у другій, третій – і не дав диску полетіти. Він летів недалеко від трави…

Можливо, вам зараз ще й змагальної практики не вистачає?

Можливо, але це можна надолужити. Міжнародних турнірів і дійсно не вистачає, але на всіх українських я виступав.

Але ж має бути якийсь вихід з ситуації, що склалася. Ви знаєте, як все виправляти?

Тренер мене повністю влаштовує, тут точно змінювати нічого не потрібно. Потрібно лише самому змінювати підхід до тренувань, життя, людей, змагань… Очевидно ж, що щось не так, десь є збій. Як це робити, на даний момент розумію, але поки що не говоритиму. Потрібен час і потрібно працювати.
Источник
Легкая атлетика 23:50 | 21 декабря 2020 Богдан Бондаренко може виступити у зимовому сезоні Легкая атлетика 12:35 | 20 декабря 2020 Meeting de la Reunion: четверте місце і очки до світового рейтингу Анни Касьянової Легкая атлетика 17:35 | 18 декабря 2020 Олега Коноваленка переобрано президентом ФЛА Закарпатської області Легкая атлетика 22:05 | 17 декабря 2020 Основні рішення Ради ФЛАУ Легкая атлетика 19:05 | 17 декабря 2020 Подружжя Касьянових відкриє сезон-2021 змаганнями на острові Реюньйон Легкая атлетика 16:50 | 16 декабря 2020 Ukrainian Majors Running League: календар і реєстрація на забіги-2021 Легкая атлетика 16:05 | 14 декабря 2020 Нормативи і система кваліфікації для участі у чемпіонаті світу-2022 і чемпіонаті світу-2021 U20 Легкая атлетика 12:20 | 10 декабря 2020 Чемпіонат світу-2021 з легкої атлетики у приміщенні перенесено Легкая атлетика 02:05 | 10 декабря 2020 Поправки до правил щодо використання на змаганнях взуття, яке у розробці Легкая атлетика 14:50 | 09 декабря 2020 Опубліковано перелік дисциплін «Діамантової ліги» на 2021 рік