Чемпіонат України. Жінки. Результати станом на 14 грудня ВІДЕО

Відбулися чергові матчі чемпіонату України серед жіночих команд.

ФРАНКІВСЬК – УНІВЕР (Тернопіль)   105:53

Група В

ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР ім.Литвака (Одеса) – СДЮСШОР№4-МИКОЛАЇВ (Миколаїв) 66:50

ЧАЙКА-ДЮСШ-БДПУ (Бердянськ) – ХДУ-ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА (Херсон) 20:0

ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР ім.Литвака (Одеса) – ОНМУ-ВІМАР (Одеса) 66:38

13-го та 14-го грудня одеський баскетбольний клуб «Інтерхім – СДЮСШОР імені Бориса Літвака» завершив свої виступи у груповому раунді жіночого чемпіонату України. Підопічні Ірини Щипакіної провели дві зустрічі у великому ігровому звалі СДЮСШОР імені Литвака. Першими у суботу до одеської спорт школи завітали гості з Миколаєва команда СДЮСШОР-4. Зазначимо, що Володимиру Терент’єву вдалось привезти до Одеси лише 6 гравців, тому багато кому здавалось, що ця гра стане легкою прогулянкою для «Інтерхіму», який у першому колі переграв дівчат з Миколаєва з рахунком 94:37. Втім гості здаватися аж ніяк не збирались, та дали бій грізному супернику. Зауважимо, що у одеситок з різних причин були відсутні на цій грі перші номери Анастасія Богданова та Наталя Колотовська. Як би там не було, але на майданчику зав’язалась цілком рівна боротьба. Першу чверть виграли господарки паркету 16:13, але у середині другої чверті дівчата з Миколаєва зуміли зрівняти рахунок, та усе почалось спочатку. Гості грали дуже обережно, намагаючись не заробляти зайвих фолів, та підійшли до фінальної сирени без кадрових втрат. До того ж Ніка Корінна з Миколаєва, яка провела всю гру без замін, стала і кращим снайпером цього дня – 16 очок. Але, зрозуміло здолати краще підготовлених та укомплектованих одеситок гостям не вдалося. «Інтерхім» потроху нарощував відрив, та здобув перемогу з рахунком 66:50. У складі одеської команди 14 очок набрала Ольга Борисенко, 13 – Юлія Маковей.

Наступного дня «Інтерхім – СДЮСШОР імені Бориса Литвака» приймав у рідному залі своїх землячок з морського університету. Тут також ніяких сенсацій не сталось. Команда Ірини Щипакіної, хоч і у ослабленому стані довела свою перевагу у кожній окремій чверті. Щось схоже на боротьбу зав’язалось тільки на початку гри, але вже після 10 хвилин матчу «Інтерхім» вигравав 15:7. Далі відрив дівчат зі СДЮСШОР імені Бориса Литвака виріс ще більше, та часом сягав майже 30-ти очок. У складі «ОНМУ» чудово відіграла ветеран команди, доречи вихованка все тої ж колишньої СДЮСШОР №2, Наталя Дружиніна, яка набрала 12 очок та закинула 3 3-очокові кидки. У складі «Інтерхіму» по 10 очок в активі Ольги Борисенко та Валерії Погорілової. А загалом «Інтерхім – СДЮСШОР імені Бориса Литвака» переміг з рахунком 66:38.

Наразі «Інтерхім» вже завершив груповий раунд жіночого чемпіонату України, виграв усі 8 матчів, набрав 16 очок, посів беззаперечне перше місце у групі «В», та вийшов до фіналу турніру. У двох інших підгрупах змагання ще тривають, отже своїх суперників по фіналу «Інтерхім» дізнається трохи пізніше.