Чемпіонат України. Жінки. Результати 31 січня – 1 лютого ВІДЕО

15:00 | 02 февраля 2015

31 січня – 1 лютого відбулися чергові матчі чемпіонату України серед жіночих команд.

Лідери жіночої баскетбольної ліги України нарешті розпочали очні зустрічі на другому етапі змагань. Першими з претендентів на медалі зійшлися у двобої Одеський «Інтерхім – СДЮСШОР імені Бориса Литвака» та Івано-Франківський «Франківськ». Центральна зустріч 4-го туру відбулась в Одесі 31-го січня у великому ігровому залі СДЮСШОР імені Литвака. Ще на розминці підвищену увагу уболівальників привернули два моменти – до складу «Інтерхіму» повернулась одна з найдосвідченіших одеських  баскетболісток Аліса Сиромятникова, яка встигла провести кілька тренувань зі своєю новою-старою командою, та мала підсилити задню лінію одеситок. Між тим до лав «Франківську» приєдналась вихованка одеської СДЮСШОР імені Бориса Литвака, та колишній гравець «Інтерхіму» Євгенія Сивакова. Ще трохи підігріла градус напруги невеличка церемонія, яка відбулась перед початком зустрічі. Директор СДЮСШОР імені Бориса Літвака, віце-президент одеської обласної федерації баскетболу Олексій Діберт, та президент благодійного фонду підтримки та розвитку дитячого та жіночого баскетболу в Одесі імені Йосипа Кесельмана – Віктор Ворожко вручили посвідчення майстрів спорту п’яти гравцям «Інтерхіму». Привітання з присвоєнням звання майстрів спорту приймали Жанна Лиходід, Діана Матвєєва, Аліса Сиром’ятникова, Ольга Борисенко та Юлія Маковей. Можливо новоспечені майстрині, та їх подруги по команді трохи розслабились від приємних почуттів, але початок гри вочевидь не вдався одеситкам. Підопічні Ірини Щипакіної не зуміли сповна виконати настанови свого тренера щодо командних взаємодій, до того ж у одеситок відверто не пішов кидок. Як наслідок гості з Івано-Франківську по ходу першої чверті часом відривались на 16 очок.   Ціною відчайдушних зусиль господарки паркету майже наздогнали «Франківськ» у середині другої чверті, але до великої перерви гості зберегли перевагу у 9 очок. У третій чверті все пішло ще гірше -  відставання «Інтерхіму» зросло до 18-ти пунктів. Але тут гості, які привезли до Одеси лише 7 гравців, почали втомлюватись, та стали частіше хибити по кільцю. «Інтерхім» скористався з такої нагоди, та почав наздоганяти суперниць. Роль лідера одеської команди у цій ситуації взяла на себе 17-річна Юлія Мусієнко, яка своїм запалом завела подруг по команді, та внесла рішучий вклад до перелому у ході боротьби. Нарешті на 33-й хвилині Наталя Колотовська вправно виконала 3 штрафні кидки поспіль та зрівняла рахунок 61:61. Та це було ще далеко не все. «Франківськ» зібрав останні сили та знову вийшов уперед на 7 очок. Але на той момент перебрали фолів Наталія Скорбатюк та Дарья Завідна, та гості залишилися у п’ятьох. «Інтерхім» остаточно заволодів ініціативою, але на кінець четвертої чверті  зумів лише звести справу до нічиєї -  70:70 – отже овертайм. Додаткові 5 хвилин господарки паркету провели вже цілком зібрано, та вирвали перемогу з рахунком 86:75. Кращим снайпером зустрічі виявилась Кристина Мацко з «Франківську», яка набрала 27 очок. 17 балів у активі одеситки Юлії Мусієнко, по 16 пунктів набрали ще дві представниці «Інтерхіму» Світлана Колібабчук, та Ольга Борисенко, яка до того ж зробила 14 підбирань.

Після 4-х турів у змаганнях першої шістки жіночої ліги лідирують столичне «Динамо» та одеський «Інтерхім», які набрали по 8 очок. Якраз ці два суперники і зустрінуться у очному протистоянні у наступному турі – 14-го лютого в Києві.

Турнірне становище

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії