Віталій Черній: «Бельгійці відшукали слабкі місця українців»

22:26 | 10 сентября 2015

Колишній тренер збірної України Віталій Черній прокоментував заключний поєдинок нашої команди на груповому етапі чемпіонату Європи проти Бельгії.

- Дуже шкода, що програли. Контролювали першу половину гри, все у нас виходило. Були швидкість, задум і агресія. Можливо, єдиним мінусом в першій половині були ротації в захисті. Тобто, ми починали показувати, що у нас є проблеми в захисті при грі один в один. У другій половині це і позначилося: програємо один в один, а далі немає підстраховок.

Перший дзвіночок про те, що буде щось недобре, пролунав в кінці другої чверті, де ми, пропустили вісім. Далі третя чверть, в якій бельгійці посилили тиск, агресивно грали по м`ячу, гравцям без м’яча не давали вільно займати позицію. Тому пішли втрати, невпевненість, непідготовлені кидки. Не можу сказати, що перекрили Кирила Фесенко. Але він менше отримував м’яч.

Дуже багато пропустили на початку третьої чверті. Потім було важко наздоганяти. Загалом у нас було 40 підбирань, 18 на чужому щиті. Це хороший показник. Але справа в тому, що суперник став більш агресивно грати з нами. У нас стали проявлятися поспішні атаки. Хоча були й точні кидки Мішули, Зайцева, більшість ми все ж не забили.

Не думаю, що ми занадто багато сил віддали в першій половині гри. Ми знизили темп. Не те щоб злякалися, швидше втратили темп і зупинилися від жорсткого відповідного тиску. Суперник у першій чверті шукав місця, де можна на нас натиснути. А вже в другій половині били по тим слабких місцях, які раніше виявили.