Команда українця виграла російську дуель у Єврокубку

01:40 | 19 ноября 2015

Саратовська команда "Автодор", у складі якої грає українець Денис Лукашов, виграла російську дуель у Єврокубку. В матчі шостого туру "Автодор" переміг на виїзді "Зеніт" з рахунком 81:88.

Вагомий внесок у перемогу саратовського клубу вніс і Денис. Розігруючий "Автодору" віддав 11 результативних передач, рівно половину від загальної кількості асистів гравців "Автодору".

Українець провів на паркеті 32:19 хв. Також Лукашов набрав 2 очки та зробив 3 підбирання. У пасиві Дениса 1 фол та 1 втрата.

Гра проходила у рівному ключі, за винятком другого періоду, виграного гостями з різницею у 10 очок. Але у третій чверті саратовці розгубили перевагу.

У заключній 10-хвилинці пітерська команда зуміла вирватися вперед на 4 очки, однак два ривки "Автодору" принесли команді з Саратова перемогу.

"Автодор" узяв реванш за домашню невдачу, завдавши "Зеніту" першої поразки на турнірі.

В турнірній таблиці "Автодор" йде на другомі місці, поступаючись "Зеніту" одним очком (10 проти 11).

Читайте:Мадридський "Реал" програв росіянам у Євролізі

ЄВРОКУБОК

Група E. 6 тур

ЗЕНІТ Санкт-Петербург, Росія - АВТОДОР Саратов, Росія - 81:88 (20:18, 19:29, 19:15, 23:26)

Зеніт: Дауделл - 18+4 передачі; Лендрі - 18+6 підбирань; Тімма - 15+6 передач + 5 підбирань; Карпухін - 10+3 передачі; Кощеєв - 7+3 передачі; Антіпов - 6; Валієв - 3; Головін - 2; Пушков - 2

Автодор: Чаппел - 21+7 підбирань + 3 передачі; Столл - 17+5 передач; Пітерсон - 16+ 7 підбирань; Кліменко - 14; Забелін - 10; Беккієв - 5; Лукашов - 2+11 передач; Макієв - 2; Семенов - 1