Команда Леня програла "ведмедям" на останній секунді

07:25 | 07 декабря 2015

В одному з найдраматичніших недільних матчів у НБА "Фінікс Санс" Олексія Леня зазнав поразки від "Мемфіс Грізліс" з рахунком 93:95.

Вирішальний кидок "ведмеді" виконали на останній секунді гри, коли на табло горіли цифри 0:00.5.

Дивіться:Данк Леня у матчі проти "Детройта": відео

За півтори хвилини до кінця гри "сонячні" програвали 6 очок. Але кидок Такера і дві результативні атаки Леня допомогли "Фініксу" зрівняти рахунок за 11 секунд до кінця чверті. За дві секунди до сирени Лень заблокував кидок Конлі. М'яч перейшов до гостей, однак Найт віддав передачу в нікуди. Натомість "ведмеді" вдало розпорядилися м'ячем. Лі накинув на кошик, а Дже Грін ефектним данком приніс "Мемфісу" перемогу. Шансів відігратися у гостей не було.

Лень вийшов у стартовій п'ятірці, зігравши 32:06 хв. За цей час Олексій набрав 12 очок, реалізувавши 5/6 кидків з гри та 2/2 штрафних. Також Лень зробив 7 підбирань, 2 блок-шоти, 1 перехоплення та віддав 1 передачу. В пасиві Леня 4 фоли і 1 втрата.

Лень отримав найвищий в команді коефіцієнт ефективності (+14).

Дивіться:Яскравий данк Леня у матчі проти "Брукліна": відео

Зазначимо, що "Фінікс" йде на 11-му місці у Західній конференції. "Сонячні" виграли 8 матчів, програвши 13.

Наступну гру команда Леня зіграє 8 грудня у Чикаго.