Фантастичні "воїни" виграли важку битву біля берегів Атлантики

06:55 | 12 декабря 2015

Діючий чемпіон НБА "Голден Стейт Уоріорз" продовжив виграшну серію з початку регулярного сезону до 24-х матчів. В суботу вночі "воїни" здобули дуже важку перемогу у грі з "Бостон Селтікс".

"Уоріорз" переграли команду з берегів Атлантики лише у другому овертаймі.

Дивіться:Легендарний Газоль зробив неймовірне у матчі НБА: відео шедевру

"Воїнам" вдалося відірватися від суперника на 10 очок у третій чверті. Однак господарі нівелювали відставання у четвертій 12-хвилинці і вийшли вперед. "Воїни" відновили паритет за кілька хвилин до кінця гри. І почалися качелі, які тривали два овертайми. Наприкінці гри холоднокровність Каррі з лінії штрафних допомогла "воїнам" перемогти і продовжити переможну серію.

"Воїни" та й Каррі провели один з найгірших матчів сезону. "Уоріорз" реалізували лише 29.0% кидків з-за периметру (9-31). Та й з двохочковими було не набагато краще (39.3%). Єдине, в чому "воїни" були кращими за суперника - це штрафні кидки. Гравці "Бостона" фолили значно більше, а з лінії гості помилялися не часто (79.5%).

Дивіться:Центровий "королів" створив шедевр у матчі НБА: відео моменту

Що стосується Каррі, то Стефен набрав 38 очок, реалізувавши лише 9 з 27 кидків з гри, в тому числі 6 з 13 триочкових. Також Стефен зробив 11 підбирань, 2 перехоплення та віддав 8 результативних передач. В пасиві лідера "воїнів" 4 фоли і 8 втрат (майже половин командних).

Переможна серія "Голден Стейт", з урахуванням минулого сезону, складає 28 матчів. "Уоріорз" залишилося здобути 6 перемог, щоб побити рекорд "Лос-Анджелес Лейкерс" (33 перемоги у сезоні 1971-72).

Наступну гру "воїни" зіграють вночі 13 грудня проти "Мілуокі Бакс", після чого проведуть 5 матчів удома.

Дивіться:Найкращі моменти матчів НБА 11 грудня: відео

НБА. Регулярний чемпіонат

Бостон. "Ті-Ді Гарден". 18 624 глядачів

БОСТОН СЕЛТІКС – ГОЛДЕН СТЕЙТ УОРІОРЗ – 119:124 2ОТ (25:26, 28:31, 22:25, 28:21, 7:7, 9:14)

БС: Олінік (28 + 6 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення), Бредлі (19), Томас (18 + 10 передач + 6 підбирань), Краудер (15 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 блок-шоти), Тернер (13 + 9 підбирань + 6 передач + 2 блок-шоти), Лі (10 + 4 передачі), Саллінджер (7 + 13 підбирань + 3 передачі), Янг (5), Джонсон (4 + 3 блок-шоти), Єребко

ГСУ: Каррі (38 + 11 підбирань + 8 передач), Грін (24 + 11 підбирань + 8 передач + 5 блок-шотів + 5 перехоплень), Ігуодала (13 + 10 підбирань + 5 передач), Лівінгстон (12 + 3 передачі + 2 блок-шоти), Ізелі-Ндулу (12 + 12 підбирань), Барбоза (6), Кларк (6), МакАду (4), Раш (4), Спейтс (3), Богут (2 + 9 підбирань + 3 блок-шоти)