"Реал" розбив "Баварію" у Євролізі

07:10 | 12 декабря 2015

Мадридський "Реал" здобув дуже важливу перемогу у матчі передостаннього туру першого групового раунду Євроліги. Королівський клуб розгромив "Баварію" у Мюнхені.

Читайте:Капітан збірної України допоміг росіянам перемогти в Євролізі

У першій чверті мадридці змогли відірватися від суперника на відстань двохочкового кидка. Але на перерву команди пішли за переваги "Баварії" у два очки.

Лиш у третій чверті діючий чемпіон Євроліги продемонстрував королівську гру. За перші шість хвилин третьої чверті мадридці "розчавили" суперника на паркеті (18:2). Та й четверту чверть "Реал" почав дуже потужно (12:5).

У підсумку, "Реал" виграв з рахунком 86:67.

Завдяки перемозі у Мюнхені "Реал" піднявся на третю сходинку у групі А, гарантувавши собі вихід у другий груповий етап. У заключному турі Королівський клуб зіграє вдома проти французького "Страсбурга". Якщо іспанці програють, то будуть четвертими. А перемога може підняти "Реал" на друге місце, на якому зараз російський клуб "Хімкі".

"Баварії" ж треба перемагати на виїзді "Црвену Звезду", інакше "прощавай, Євроліга!"

Дивіться:Матчі Євроліги 10 грудня: результати і відео моментів

ЄВРОЛІГА

Група A. 9-й тур

Мюнхен. "Ауди Хауз". 6 700 глядачів

БАВАРІЯ Мюнхен, Німеччина - РЕАЛ Мадрид, Іспанія – 67:86 (18:20, 20:16, 13:29, 16:21)

Баварія: Ріверс (22), Томпсон (10), Саванович (9 + 8 підбирань), Ціпсер (9 + 2 блок-шоти), Гавел (5 + 5 передач), Брайант (4 + 3 передачі), Ренфро (4 + 4 передачі), Тейлор (4), Джедович, Мічіч

Реал: Айон (22 + 9 підбирань + 6 перехоплень + 4 передачі + 3 блок-шоти), Льюль (18 + 5 передач), Томпкінс (11), Родрігес (9 + 10 передач), Мачюліс (7), Тейлор (6), Рейєс (5 + 7 підбирань), Дончіч (4), Керролл (2), Ндур (2), Ернангомес (0 + 7 підбирань)