Динамо переконливо перемогло в Луцьку

20:56 | 13 декабря 2015

У Луцьку місцевий "Волиньбаскет-WOG" поступився київському "Динамо" в матчі Суперліги Фаворит Спорт - 40:68.

Суперники, що зустрілися у Луцьку у матчі 8-го туру баскетбольної Суперліги України, Волиньбаскет та Динамо перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Підопічні Володимира Рижова-молодшого – шості, а господарі і поготів пасуть задніх. Вони – аутсайдери, але два попередні матчі перед звітним протистоянням виграли і мріяли продовжити серію.

Втім, не судилося. За останній тиждень Волинь тричі виходила на паркет. Звичний графік для НБА в українських реаліях втомлює гравців. Динамівці мали на два дні більше відпочинку за господарів. У середу підопічні Чайковського переможно зіграли у цьому ж залі з Інфізом, а динамівці зазнали нищівної поразки у Києві від БІПИ ще у понеділок.  Природньо вони виглядали значно свіжішими і з перших секунд матчу прагнули реабілітуватися за програш від одеситів. І це їм вдалося.

Уже у першій чверті вони набрали майже вдвічі більше очок за суперників, 20:11. Результативними діями запам’яталася гра легіонерів Фандербурка і Доггета. Натомість лідер Волиньбаскету Полуляк випадав із загального малюнку. У другій чверті спалах активності Швахринського і Коровякова емоційно завів господарів. Підопічні Чайковського відчули, що динамівці дещо скинули оберти і заходилися виправляти ситуацію. Коли Волинь скоротила відставання до 13 очок, Рижов терміново взяв тайм-аут і пригальмував шал лучан. На перерву команди пішли за рахунку 38:21 на користь Динамо.

Попри негативний для господарів розвиток подій їхній капітан Федчук прагнув вести партнерів вперед. Але брак влучності звидив нанівець усі їхні намагання. Динамівці діяли точніше, розкутіше, діагональні передачі майже через весь майданчик раз-по-раз знаходили адресатів у синіх майках. Під щитом вони також діяли агресивніше, а на підборах активніше.

Як наслідок, у третій чверті вони набрали більш ніж вдвічі більше очок 20:9. У заключній 10-тихвилинці динамівці припинили знущання над суперником. Рижов дав можливість проявити себе запасним, і лучани пожвавішали. З’явилися цікаві комбінації, підвищилася влучність кидків. Гру вони вирівняли, про що свідчить паритет по очках 10:10. Але загальний рахунок – невтішний для Волині. 40:68 на користь Динамо.