КПІ – найсильніші студенти-баскетболісти у Києві

09:10 | 24 декабря 2015

Проявивши характер, гравці НТУУ КПІ змогли перемогти команду КНТЕУ у київському фіналі першого етапу СБЛУ. Вже вшістнадцяте його провели під егідою профспілки освітян столиці.

Читайте:КПІ виграв Студентську баскетбольну лігу у Києві

Вже у першій атаці фінального матчу КНТЕУ повів у рахунку. Розрив швидко сягнув семи очок і наставник КПІ Григорій Устіменко взяв тайм-аут. Але "жовтозелені" піймали кураж, вигравали більшість підбирань, пам'ятаючи про установку свого тренера Дениса Єльцова - у баскетболі все вирішують деталі. Перша чверть залишилася за номінальними гостями 22:18.

У другій 10-хвилинці КПІ потроху налагодив гру і рівно на екваторі другої чверті Олег Станішевський вивів господарів вперед 31:29. За три хвилини до завершення 1-ї половини Василь Близнюк відновив рівновагу, але Іван Гаврильченко результативним триочковим змусив КНТЕУ взяти тайм-аут, а потім ще один буквально за хвилину. Але господарі вже були на висоті. 46:40 після першої половини.

На початку третьої чверті господарі продовжили набирати очки. Їхні комбінації виглядали більш осмисленими, а гра на підбираннях ефективною.

"Терпимо усі, одне одному підказуємо", - наставляв підопічних тренер КПІ Григорій Устименко. І хоч триочкові у них не йшли, решта ігрових компонентів давалася краще. За хвилину до завершення 3-ї десятихвилинки тренер КНТЕУ Денис Єльцов отримав персональне попередження  за невдоволення діями суддів. Третю чверть мінімально виграли політехніки 23:22.

Дивіться:Як КПІ виграв київський етап Студентської баскетбольної ліги: відео тріумфу

Заключна десятихвилинка почалася з 7-очкової переваги господарів. Потужніше заграли господарі. Ігор Тодосієнко за 4 хвилини до завершення матчу довів перевагу господарів до 15 пунктів. Інтрига щодо переможців протистояння  фактично зникла, а остаточну крапку ефектним слем-данком поставив Максим Коваль.

У підсумку 93:74. Команда НТУУ КПІ – найсильніша у Києві.