Хімік - БІПА: баскетбольна драма з овертаймом на користь господарів

20:11 | 31 марта 2016

Суперництво БІПи і Хіміка виявилося захоплюючим і по-справжньому безкомпромісним.

БІПА сміливо розпочала матч з Хіміком у Южному. Після кидків Скрипця, Балашова і Ткаченка на екваторі першої чверті перевага гостей виявилася подвійною 14:7.  Олег Юшкін взяв тайм-аут з метою зупинити цей процес. Втім, ближче до завершення першої чверті Найко довів перевагу БІПи до 8 пунктів. Першу чверть команди завершили з рахунком 21:15 на користь гостей.
У другій 10-тихвилинці хімік Бєліков проявив свої лідерські якості, а після проходу Антіпова южненці скоротили відставання до мінімуму 20:21. Розтанути перевазі цього разу не дозволив Картер, а трохи пізніше Парвадов.  У середині чверті Ткаченко запустив триочковий, а слідом за ним з середньої дистанції влучив Картер. Втім, Хімік поступово захопив ініціативу і вже Фрейзер на 6-й хвилині чверті відновив рівновагу 31:31. Ненадовго, бо Ткаченко знову реалізував триочковий. Підопічним Вадима Пудзирея вдалося зберегти перевагу до перерви – 40:37.

У третій чверті Хімік не давав гостям відірватися у рахунку. На триочковий капітана БІПи Ходова "енд ваном" відповів Метью Шоу. Нарешті на екваторі чверті Конєв вивів южненців вперед 52:51, а слідом за ним два з фолом реалізував Рябчук. І вже 54:51. Тепер вже Хімік прагнув піти у відрив а одесити йому заважали це зробити. У середині заключної чверті Сидоров сміливо закинув наддальній кидок. Під кінець матчу Хімік додав, але БІПА була готова до цього. За три хвилини до завершення матчу Парвадов трюльником скоротив відставання до мінімуму. Йому у цьому ж компоненті влучно відповів Рябчук, до того ж двічі. Тому перевага Хіміка знову зросла до семи пунктів. Після тайм-ауту за ініціативи Олега Юшкіна триочковий закинув Найко, знову скоротивши відставання. Його двоочковим підтримав Картер, а за півхвилини до завершення гри Парвадов відновив рівновагу, перевівши матч в овертайм.

У додатковій п’ятихвилинці Метью Шоу вивів Хімік вперед, а Картер проявив ознаки втоми спочатку з лінії штрафних, а потім під час двоочкового кидка. Натомість Сидоров свій шанс під щитом реалізував, змусивши Вадима Пудзирея взяти тайм-аут. БІПА опиралася з останніх сил, втім в овертаймі не закинула жодного разу, а господарі завдяки довшій лаві запасних виглядали свіжішими, додавши до свого очкового активу ще 10 пунктів. У підсумку 94:84 на користь господарів.

Хімік продовжує шлях вгору турнірними сходинками Суперліги Фаворит Спорт. Він поки що другий, відстаючи від Кривбасу на чотири очки, але з трьома матчами у запасі. У суботу ці ж команди зустрінуться знову, але вже в Одесі.

Найрезультативнішим у матчі виявився одесит Євген Ткаченко, на рахунку якого 24 пункти, гравець Хіміка Метью Шоу набрав 18 очок.