БІПА - Хімік: переконлива перемога гостей

15:55 | 02 апреля 2016

Друге протягом трьох днів протистояння БІПИ і Хіміка вже не вирізнялося безкомпромісним характером. Одесити у першій чверті спочатку вели у рахунку, але потім Хімік перехопив ініціативу. Яскравим підтвердженням цьому став чудовий слем-данк Метью Шоу, натомість три поспіль триочкові спроби Ткаченка виявилися безрезультатними. Максимум, що вдавалося одесситам після цього -  підкрастися до суперників на відстань одного влучного кидка.

Першу чверть Хімік виграв з різницею у чотири очки і у другій десятихвилинці продовжив відриватися. Натомість господарів спіткала гольова посуха, лише на 4-й хвилині Михайло Волчанов зі штрафних двічі відзначився, скоротивш відставання до 12 пунктів, але одразу ж слем-данком йому відповів Антипов. Невдовзі южненці вибігли на чужий щит учотирьох проти одного, і Конєву нічого не залишалося, як черговим слем-данком довести перевагу гостей до 16 пунктів. Вадим Пудзирей взяв тайм-аут, але Хімік не втратив куражу. Натомість БІПА чергові очки набрала знов таки тільки за допомогою штрафних кидків. Не схибив Скрипець, скоротивши трохи відставання одеситів від Хіміка, яке на той час становило вже 21 очко.

Поперерві Хімік вдався до улюбленого заняття, тримати суперника на комфортній очковій дистанції. Але Олегу Юшкіну цього було замало і за рахунку 12:12 у третій чверті він взяв тайм-аут. Красномовним свідченням того, що Хімік усе ж таки трохи розслабився, стали промахи Конєва з лінії штрафних на останній хвилині цього відрізку матчу.  Щоправда Мальчевський ще до кінця чверті таки поцілив у кошик зі штрафних, довівши перевагу Хіміка до 22 пунктів.

На початку заключної чверті Найко влучним триочковим кидком нагадав - БІПА ще пручається. Олег Юшкін зняв з гри усю першу п'ятірку. Картер слем-данком продемонстрував, що усе ще може бути корисним команді господарів у звітному поєдинку. Гра повільно наближалася до логічного завершення. Хвилини за три до завершення матчу Попов довів перевагу Хіміка до 30 очок. Після цього ще був вдалий триочковий від Скрипця, який був найкращим у складі БІПИ у цьому матчі. Але підсумок був зрозумілий. 84:60 на користь Хіміка.

Після цієї перемоги Хімік усе ще відстає від Кривбасу, але після того, як він зіграє з Черкаськими Мавпами та Інфізом, стане переможцем регулярного чемпіонату Суперліги Фаворит Спорт.. І у чвертьфінальній серії плей-оф Хімік зіграє з Волиньбаскетом-WOG. А БІПА завершила виступи у регулярці сьомою, і таким чином її суперником у плей-оф буде Кривбас.