Українські збірники: перемоги Пустозвонова, Зайцева, Корнієнка та Лукашова

13:40 | 04 апреля 2016

Форвард збірної України Максим Пустозвонов став найрезультативнішим гравцем матчу румунського першості, в якому його Пітешті на виїзді грав з Газ Метаном.

Команда українця виграла з рахунком 101:80, а Максим за 33 хвилини на паркеті набрав 21 очко (7/10 двоочкових, 2/2 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 2 підбирання (1 в атаці), зробив блок-шот при 1 втратi і 2 фолах.

Український бігмен Ігор Зайцев допоміг Роса Радом здобути домашню перемогу в регулярному чемпіонаті польської першості з Тарнобржегом (75:55).

Українець вийшов з лавки, відіграв 23 хвилини, набравши 13 очок (5/7 двоочкових, 1/4 двоочкових), зібрав 6 підбирань (4 в атаці), зробив 2 передачі при 2 фолах.

Ще один представник збірної України в польському чемпіонаті Максим Корнієнко провів домашній матч проти Полфармекса.

Команда українця виграла домашній матч з рахунком 72:71, а сам Корніенко в цьому поєдинку відіграв лише 11 хвилин, набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання, 1 перехоплення, 1 блок-шот і отримав 5 фолів.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов вийшов у стартовій п'ятірці Летувос Рітас у виїзному поєдинку чемпіонату Литви з Ювентусом.

Команда українця перемогла з рахунком 97:59. Лукашов відіграв 23 хвилини, очок не набрав (0/1 триочкових), зробив 1 підбирання, 5 передач, 1 перехоплення при 2 втратах і 3 фолах.

ЧИТАЙТЕ: УКРАЇНСЬКІ ЗБІРНИКИ: ПЕРЕМОГИ ЛУКАШОВА І ГЛАДИРЯ, РЕЗУЛЬТАТИВНА ГРА ЗАЙЦЕВА