У Одеській баскетбольній лізі зіграно чергові матчі

13:40 | 05 апреля 2016

Тривають змагання в Одеській баскетбольній лізі. Учасники, розподілені на елітну Суперлігу та нижчу Бізнес-лігу, вже долають друге коло регулярної частини чемпіонату Одеси з баскетболу серед аматорських команд. Матчі сусідів по турнірній таблиці Суперліги пройшли 4 квітня.

Першим, наче для розігріву відбувся двобій між "Жаном" та "Домоградом", які набрали по 16 очок, та посідали на той час 8-ме та 9-те місця.  Гра пройшла у спорткомплексі "Політехнік", та показала повну перевагу "Домограду", у якому помітну роль грали троє темношкірих легіонерів. Вже після першої чверті "Домоград" відірвався на 10 очок – 17:7, а до великої перерви перевага  білих над зеленими стала вже беззаперечною – 32:14. "Домоград" переміг у цій зустрічі з рахунком 70:43, та на наш погляд довів, що цілком може претендувати на більш високі місця у турнірній таблиці.

Друга гра вечора 4 квітня цілком виправдала статус "ель-класіко" одеської баскетбольної ліги. У спорткомплексі морського університету зустрілись багаторічні лідери аматорського баскетболу Одеси – "Харчовик" та "Веселі Хлопці". Особливо "зоряним" був склад "біло-жовтих" веселих хлопців назвемо тільки Олексія Полторацького, Євгена Аннєнкова, Олексія Янгічера, Владислава Шлєєва.  Синій "Харчовик" мав у складі молодших, але також цілком кваліфікованих виконавців, таких, наприклад, як тренери Одеської баскетбольної школи імені Олександра Білостінного Дмитро Коломийченко, та Сергій Сапсай. Та і інші гравці, які виходили у цей вечір на майданчик ОНМУ мали за спиною чималий досвід виступів у баскетбольних клубах різного рівня. На момент початку зустрічі суперники мали по 11 перемог та по 2 поразки, набрали по 24 очки та займали два перші рядки у турнірній таблиці Суперліги ОБЛ. Тож не дивно, що гра видалась напружена та бойова. На майданчику точилась жорстка чоловіча боротьба з непередбачуваним результатом.  Суперники грали на межі фолу, а часом і за цією межею, назбирали чимало штрафів, багато сперечалися та апелювали до арбітрів. Втім, на щастя до серйозних інцидентів справа так і не дійшла. Перша чверть принесла нічийний результат 19:19, другу виграли "веселі хлопці" 17:12, або загалом – 36:31. Після великої перерви "Харчовик" перехопив ініціативу та перед четвертою чвертю вирвався уперед 49:48. Уся боротьба ще була попереду, але ближче до фінальної сирени "Веселі Хлопці"  трохи засумували, та почали потроху відставати. Перевага "синіх" перевалила за 10 очок, та "Харчовик" святкував перемогу з рахунком 68:57.

Після перемоги над "Веселими Хлопцями" "Харчовик" набрав 26 очок, та одноосібно очолив турнірну таблицю Суперліги ОБЛ. На один пункт відстають "Веселі Хлопці", третім іде южненський ОПЗ, який має 21-не очко, та ще дві гри у запасі.  До завершення регулярної частини турніру лідерам ще залишається зіграти по 4 гри.

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії