Черкаські Мавпи стартували в груповому раунді Кубку Європи FIBA з виїзної поразки

23:05 | 17 октября 2018
Хід гриПерша половина залишилась за господарями, які впевнено виграли стартову чверть, за підсумками якої отримали 12-очкову перевагу.

Хід гри

Перша половина залишилась за господарями, які впевнено виграли стартову чверть, за підсумками якої отримали 12-очкову перевагу. У Мавп були проблеми на обох сторонах майданчику, але вже у другій десятихвилинці Максиму Міхельсону вдалося трохи стабілізувати гру своєї команди: черкасці звикли до високого темпу гри, зуміли додати у захисті і відразу отримали бажану впевнененість на чужій половині майданчику. Але за підсумками 20-хвилинки перевага у 8 очок залишилась за косоварами, у складі яких гру в нападі вели Беріша, Мейфілд та Андерсон.

У третій чверті продовжили працювати на камбек: вчасно увімкнувся в гру Брендон Янг, який став одним з головних ініциаторів вдалого відрізку Мавп. У середені третьої десятихвилинки чемпіони України скоротили відставання до 2 очок, однак перед вирішальним ігровим відрізком косовари зберегли 6 очок переваги, так і не дозволивши супернику вийти в лідери.

Нажаль, вигравши дві попередні чверті, ключовму в цьому матчі четверту десятихвилинку команді Міхельсона взяти не вдалося. Втрата Чумакова, який достроково завершив матч через 5 фолів, та фол-трабл Коуклі, який був одним з кращих у гостей в цій грі, створили додаткові для черкасців проблеми в фарбі, якими скористались господарі. А триочкові Мейфілда та Девіса закріпили перевагу Приштини в заключній чверті. Мавпам не вдалося продовжити свій камбек у кінцівці - чемпіони Україини поступились в першому матчі групового раунду з рахунком 82:92.

Кращим у складі Мавп в цьому матчі став Брендон Янг, який завершив матч з 21 очком та 4 передачами в активі (РЕ - 23), у господарів 26 балів набрав Дардан Беріша.

Свій наступний матч у Кубку Європи FIBA Мавпи проведуть 24 жовтня вдома проти датського клубу Баккен Бірз.

Кубок Європи FIBA. Груповий раунд. Перший тур

Приштина, Косово

Приштина - Черкаські Мавпи 92:82 (27:15, 24:28, 19:21, 22:18)

Приштина: Андерсон 12 + 11 передач, Беріша 26, Мейфілд 19 + 9 підбирань, Девіс 15, Букічу 15 + 5 підбирань - старт; Крестінін 5 + 6 підбирань

Черкаські Мавпи: Янг 21 + 4 передачі, Кольченко 9 + 6 передач, Ткаченко 8 + 7 підбирань, Чумаков 10 + 5 підбирань - 4 втрати, Скапінцев 6 + 5 підбирань - старт; Артамонов 4, Коуклі 16 + 7 підбирань, Отверченко 6, Руслов