Дніпро в рівному матчі переміг Миколаїв

18:06 | 17 февраля 2019
Корабели нав’язали серйозну боротьбу дніпрянам, проте останні все ж знайшли сили на останніх секундах дотиснути та обіграти команду Чернія.

Хід гри:
Розпочалася гра в СК Шинник з двох балів від гостей, на що дніпряни відповіли ривком 9:0. Головний тренер корабелів відразу взяв тайм-аут вже на другій хвилині гри, аби не втратити контроль над матчем. На гравців гостей це подіяло і вже після цього команди грали рівно. Завершилась перша чверть за рахунку 28:20.

В другій десятихвилинці команді Дениса Журавльова вдалося розвинути власну перевагу до 10 балів, проте після цього миколаївці почали скорочувати та дещо підтягнулись в рахунку – за хвилину до завершення першої половини гри перевага господарів складала лише 2 бали.

Проте, останнє слово в періоді було за дніпрянами. Мішула влучив ефектні три бали після ведення та встановив остаточний рахунок – 47:42.
Корабели зі старту одразу зі старту третьої десятихвилинки кинулися наздоганяти суперників та вже за півтори хвилини ігрового часу скоротили різницю в рахунку до мінімуму, а ще через хвилину Зотов власним дальнім вивів гостей вперед у рахунку. Після цього всі 7 хвилин на паркеті в Дніпрі були справжні баскетбольні гойдалки. Лідер змінювався практично з кожною атакою команд7 Перемогу ж в цьому надзвичайно цікавому для глядачів та дуже нервовому для наставників двобої здобули господарі паркету – 88:82.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

17 лютого
Дніпро, СК Шинник

БК “Дніпро” – МБК “Миколаїв” – 88:82 (28:20, 19:22, 17:22, 24:18)
Дн: Тимофеєнко – 20оч, 7пб, 5рп; Мішула, Вільховецкий, Ревзін – по 11 очок.
Мк: Зотов – 17оч; Попов – 16оч, 6рп; Омоера – 11оч, 7пб, 6рп;
Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії