Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи

19:05 | 17 февраля 2019
17 лютого у Жіночій Суперлізі було зіграно чотири матчі.

17 лютого у Жіночій Суперлізі було зіграно чотири матчі. Лідер явний і потенційний у гостях не поступилися. Ще у двох парах перемогли господарі.

Київське Динамо грало у Вінниці. Блискавки чинили запеклий опір «синьо-білим». Головний тренер гостей Володимир Рижов передбачав запеклу боротьбу і спробував вже у першій чверті відірватися від блискавок на більш-менш комфортну очкову відстань. Це йому певним чином вдалося. Адже ще до завершення першої чверті динамівки повели +10. Далі вінничанки тільки наближалися до суперниць. Так, у другій чверті рахунок став 36:32 на користь Динамо. Але ще до перерви вони здійснили ривок і на третю чверть команди вийшли за рахунку 45:37 на користь Динамо. По-перерві характер гри не змінився і лідер виграв 79:68.

У Рівному Київ-Баскет був сильнішим за Рівне-ОШВСМ. Першу чверть підопічні Володимира Холопова виграли досить скромно – 26:18. Але вже у другій десятихвилинці включили повні швидкості і домоглися перед перервою переваги у 22 очки. Далі можна було утримувати суперника на очковій відстані і відпрацьовувати нові схеми гри, тримаючи у голові Фінал чотирьох Кубка України. Київ-Баскет так і зробив – ще й додав до свого здобутку +5 – 87:62 у підсумку.

В Івано-Франківську бій дівчатам з Прикарпаття дала грізна у минулому Козачка. У другій чверті підопічні Вікторії Большакової вирвалися вперед і змогли піти лідерами на перерву. Перебували у цьому статусі гості і у третій чверті. Але вже на заключний період команди вийшли за нічийного рахунку 58:58 – тобто треба було розпочинати все з початку. У кінцівці матчу більш злагоджено зіграли підопічні Юрія Процюка, які виграли боротьбу нервів 77:73.

І ще в одному матчі ігрового дня Львів показав свою силу у суперництві з Козачкою. Головний тренер господарок Ірина Кленіна перемогою львів’янок 76:53 підтвердила свої ж слова щодо того, що Чайка вдома і у гостях – дві різні команди. Варто зазначити, що у звітному протистоянні у складі морячок не грали Радулович, Ляшко і Попова. А це значно більше, ніж пів-складу, враховуючи феноменальну гру у другому сезоні поспіль нев’янучої Олександри Радулович. А Львів пограв м’язами перед півфіналом Кубка України, наголошуючи, що Київ-Баскету шлях до фіналу не буде встелений пелюстками троянд, там будуть і шипи.