Чемпіони України програли вдома Миколаєву

21:20 | 06 марта 2019
Черкаські Мавпи програли Миколаєву в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Хід матчу
Дебют зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Гості на початку активніше атакували, та загалом більше чотирьох очок переваги здобути не змогли. Після половини ігрового часту стартової чверті господарі таки розігналися і вже гості мусили відігравати 5 очок. І вони зробили це до кінця чверті. Кілька атак реалізував на куражі Адедиран. А Попов фінальним триочковим зрівняв рахунок.

Перестрілка Отверченка з тим же Адедираном продовжила рівновагу з початком другої 10-хвилинки. Та за допомоги Янга господарі додали темпу і таки захопили ігрову перевагу. Понад половину ігрового часу чверті господарі вже не віддавали перевагу. Зусиль Адедирана, який став найрезультативнішим у першій половині, гостям виявилося замало, аби вирівняти становище.

По перерві хід гри змінився. Гості стали впевнено скорочувати різницю, натомість у господарів розладналася гра. Вже до середини третьої чверті рахунок зрівнявся. Та це не спонукало черкасців до якихось більш рішучих дій. Миколаївці і надалі диктували свої умови. Як наслідок, на заключну частину матчу гості вже мали три очки запасу.

Тенденція і надалі зберігалася. Поки господарі багато помилялися, гості поступово збільшували перевагу. За дві зіграні хвилини різниця вже сягнула 11 балів. Надалі миколаївці спокійно без надмірних зусиль доводили свою перевагу до логічного переможного результату. Черкасців цього разу не врятував стабільно результативний Кольченко. Його 21 очка – найбільше в матчі, при 4 з 6 триочкових виявилося надто мало.

То ж чинні чемпіони зазнали 17-ту поразку в регулярному чемпіонаті.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим з 17-ма очками став Адедиран. Особливо важливими його результативні атаки були в середині ігрового часу, коли гра ще була рівною.

Наступний матч
Наступний поєдинок суперники зіграють знову один проти одного – 10 березня вони зустрінуться в Миколаєві.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

6 березня
Черкаси. 19:00
Черкаські Мавпи – Миколаїв – 74:94 (23:23, 20:14,  16:25, 15:32)
Черкаські Мавпи:
Миколаїв:
Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії