Хімік вирвав перемогу в Політехніка та повів у серії плей-оф

20:50 | 27 марта 2019
Команда Віталія Степановського у драматичному матчі вирвала перемогу в харківського політехніка на останніх секунда гри.

Гравці Хіміка вибороли стартове вкидання та одразу ж побігли в атаку, проте перші кидки як в господарів, а потім і в гостей були невлучними.

Відкрив рахунок за хвилину після розіграшу м’яча лідер Хіміка у цьому сезоні – Крістіан Джонс кидком з середньої дистанції. Саме ці два бали стали початком ривку для южненців, які ще за 2 хвилини мали вже перевагу в 7 балів.  Перші ж бали для команди Володимира Коваля заробив американець Кромер з лінії штрафних на третій хвилині грі. З гри ж харків’яни вперше забили лише на п’ятій хвилині за рахунку 12:2 не в свою користь.

Ще через декілька миттєвостей, після дальнього від Павлова, різниця в рахунку складала вже 14 балів на користь Хіміка.

Дещо повернутися до гри політехи зуміли лише в кінцівці чверті після двох дальніх влучань від своїх лідерів – Кромера та Рочняка – 24:16.

Друга десятихвилинка виявилася куди цікавішою: з самого старту харків’яни почали активно захищатися та влучати свої кидки. Особливо добре працював Станіслав Завадський, який влучав свої спроби з дуже не простих позицій.

Слід відзначити, що Станіслав набрав дабл-дабл вже за підсумками першої половини гри.

Хімік спробував нав'язати Харкову швидкий баскетбол, проте гості цей виклик прийняли. Після триочкового з восьми метрів від Козлова різниця в рахунку становила лише 6 балів, а ближче до завершення чверті команда Володимира Коваля зуміла наблизитися до суперників на відстань однієї влучної атаки. Завершилась перша половина з рахунком 45:40.

Третю чверть відкрив все той же Завадський, який влучив свій фірмовий середній. Ще за декілька хвилин харків’яни вже зріврняли рахунок у грі та вийшли вперед. Після цього лідер в третій чверті змінювався ще декілька разів, проте кінцівку періоду краще повели гості, які зуміли відірватися на 9 пунктів.

Але вже не другій хвилині четвертого періоду Ілля Сидоров зрівняв рахунок в матчі, а вже за 1:20 до завершення молодий бігмен Хіміка Андрій Войналович данком вивів свій клуб вперед. У розв’язці гри Едвін, за 5 секунд до завершення основного часу, заробив фол на собі та влучив два штрафних та цим самим вивів свою команду вперед на один бал. Харків’яни мали шанс на відповідь, але Кромер допустив пробіжку в трисекундній зоні суперника на останніх секундах. 83:81 – перемога Южного.