35 очок Трента та інтрига в Южному: головні моменти перших матчів плей-оф Суперліги Парі-Матч

11:50 | 28 марта 2019
В Суперлізі Парі-Матч стартував плей-оф - відбулися перші матчі чвертьфінального раунду, в яких поки що обійшлося без сенсацій.

В Суперлізі Парі-Матч стартував плей-оф - відбулися перші матчі чвертьфінального раунду, в яких поки що обійшлося без сенсацій. Команди, які посіли місця у верхній частині турнірної таблиці за підсумками регулярки, виграли свої домашні матчі, але напруги та інтриги в стартових протистояннях постсезону вистачало.

Феєрія атаки в Запоріжжі

Переможець регулярного чемпіонату Запоріжжя з перемоги стартував у першому раунді плей-оф, причому з перемоги ефектної. Підопічні Валерія Плеханова у першому матчі серії здобули переконливу перемогу над Черкаськими Мавпами, вигравши матч з рахунком 105:87.

Читайте: Запоріжжя повів у серії з Черкаськими Мавпами

Окрім того, що господарям вдалося «пробити» сотню, варто відзначити відсоток влучань з дальної відстані. Запоріжці реалізували 15 з 25 триочкових (60%), що, звичайно, стало ключовим фактором у першій грі серії. Мавпи, також атакували з-за дуги з непоганим відсотком (14/31 - 41%), але 19 втрат не дозволили гостям поборотися за перемогу.

Читайте: Розклад матчів плей-оф Суперліги Парі-Матч

Рекорд Маліка Трента

Американський захисник Запоріжжя Малік Трент провів черговий результативний матч в Супрелізі Парі-Матч - цього разу легіонер відзначився у плей-оф. Трент став найрезультативнішим гравцем перших матчів 1/4 фіналу, набравши в домашньому поєдинку проти Мавп 35 очок (10/14 двоочкових, 3/5 триочкових, 6/9 штрафних). Також захисник додав до активу 8 підбирань, 4 передачі та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив поки що рекордні в цьому плей-оф 40 балів.

Ривок Дніпра у четверті чверті

Третій колектив за підсумками «регулярки» Дніпро провів непростий стартовий матч серії проти Одеси. Команда Олега Юшкіна до останнього претендувала на сенсаційну перемогу, про що свідчить рівний рахунок перед заключною десятихвилинкою. Але в четверті чверті підопічні Дениса Журавльова провели найкращий відрізок у нападі, набравши 31 очко за чверть.

Читайте: Дніпро переміг у першому чвертьфіналі плей-оф

Класний рух м’яча, своєчасні триочкові влучання та, в першу черга, кращі фізичні кондиції на вирішальному відрізку матчу допомогли господарям виграти заключну десятихвилинку з перевагою у 10 балів, яка і залишилась на табло за підсумками 30 хвилин гри.

Київ-Баскет домінував на щитах

Столичний Київ-Баскет також підтримав команди з топ-трійки, повівши у серії з Миколаєвом. Підопічні Євгена Мурзіна вели у рахунку протягом більшої частини матчу і вийшли на більш комфортну різницю вже в заключній десятихвилинці.

Читайте: Київ-Баскет захопив лідерство на старті плей-оф

Важливим фактором, завдяки якому господарі стартували з перемоги в плей-оф стала перевага киян у трисекундній. Господарі зібрали 48 відскоків, 18 з яких - на чужому щиті. Миколаївці лише 8 разів зробили підбирання у чужій фарбі при 27 зібраних відскоках сумарних.

Столичний колектив також влучніше атакував з гри та краще рухав м’яч у нападі, але зробив більш ніж вдвічі більше втрат за суперника (14 проти 6). Але навіть лімітувавши кількість помилок, команді Віталія Чернія так і не вдалося зачепити перемогу на виїзді - тепер корабели спробують це зробити вдома.

Інтрига в матчі Хімік - Політехнік

Читайте: Хімік вирвав перемогу в Політехніка та повів у серії плей-оф

Найближчим до сенсації в першому матчі чвертьфіналу був харківський Політехнік, який залишився в кроці від апсету у виїзній грі з другою командою сезона южненським Хіміком. Команда Володимира Коваля лідирувала перед заключною десятихвилинкою з різницею у 6 очок і мала перевагу в один бал за 20 секунд до закінчення основного часу матчу… Що сталося далі, дивіться на відео: