Жіноча Суперліга: день гостей

16:05 | 30 марта 2019
30 березня у Жіночій Суперлізі було зіграно три поєдинки.

30 березня у Жіночій Суперлізі було зіграно три поєдинки. В усіх трьох виграли гості.

Київ-Баскет у Запоріжжі переконливо переміг Козачку-КПУ 96:54. Гості не програли жодної чверті і вже у першій десятихвилинці розставили акценти. Вона закінчилася з результатом 29:10 на користь киянок. При цьому не пройшло і двох хвилин з початку гри, як Київ-Баскет вже вів 12:0! Було зрозуміло, що далі можна розслаблятися і бавитися з Козачкою, як кіт з мишкою.

У Бердянську Чайка поступилася київському Динамо-НПУ. До перерви суперники грали на рівних. Індивідуальну майстерність динамівських американок Моррісет і Кійс морячки намагалися компенсувати командною грою. Лідер господарок Олександра Радулович усіма своїми діями хотіла показати, що з Динамо можна грати з позиції сили. На перерву команди пішли за чотири очкової переваги Динамо. Але по перерві киянки стрімко почали відриватися у рахунку. За дві хвилини до кінця третього періоду Карєва з лінії штрафних збільшила перевагу Динамо до +16 очок. Команда Володимира Рижова знає, як грати по рахунку. Зрештою, з цим завданням динамівки впоралися, виграли 88:69 . Динамо зберегло відрив від Київ-Баскета і має усі шанси збільшити його. Адже 31 березня підопічні Володимира Рижова зіграють у Запоріжжі з Козачкою, а Київ-Баскет свій матч з Чайкою переніс на квітень через розташування виборчої дільниці на виборах Президента України на арені гри у Бердянську. Втім, у Київ-Баскета є ще один матч у запасі.

І ще в одному матчі дня Вінницькі Блискавки та ІнтерХім подарували справжній триллер у Вінниці. Непоступливість, запекла боротьба на кожній ділянці паркету – що може бути краще у боротьбі справжніх дівчат? ІнтерХіму вдалося взяти реванш у попередньому матчу, що відбувся у Вінниці за день до звітного поєдинку.