У Білій Церкві місцева команда Першої ліги Рух Молоді перемогла в товариському поєдинку американську Sport Reach зі студентської ліги NCAA – 81:66 (22:14, 16:24, 19:17, 24:11).
Щоправда білоцерківці були підсилені гравцями збірної України Максимом Пустозвоновим та Павлом Крутоусом, які є вихованцями місцевого баскетболу.
Поєдинок відбувся в ході турне американської команди Україною. Також передбачено матчі з американськими студентами в Києві (11 серпня), Дніпрі (12 серпня), Запоріжжі (13 серпня), Одесі (15-16 серпня). Перелік міст не остаточний, він може доповнюватися.
Читайте: Запоріжжя зіграє з американськими студентамиОкрім безпосередньо поєдинків гості зі США проводять майстер-класи для юних українських баскетболістів.