12 жовтня у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. В Одесі ІнтерХім дотиснув Рівне-ОШВСМ 84:67, у Бердянську Київ-Баскет не мав проблем з тамтешньою Чайкою 68:47.
У суперництві одесситок і рівненчанок ключовою стала друга чверть. Її підопічні Ірини Щипакіної виграли майже з перевагою 20 очок, ще й високу результативність проявили 32:14. Це дозволило господаркам піти на перерву, маючи 23 очка переваги. Розтринькати цей очковий запас у боротьбі з молодими рівненчанками ІнтерХім «не спромігся». Хоча віддамо належне підопічним Валерія Жартуна, вони виграли і третю, і заключну чверті. Але підтягнулися у рахунку не набагато, скоротивши відставання до -17. Могло бути і менше, але Сергеєва за 9 секунд до кінця матчу поцілила здалеку.
У Бердянську характер матчу був іншим, і складався не на користь господарок, а гостей. Київ-Баскет прибув на матч із Чайкою без двох гравців основи – Зарицької (відновлюється після операції) і Кондусь (представляє Україну на всесвітніх пляжних іграх), тим не менш у киянок було кому втілювати на паркеті тренерський задум Володимира Холопова. Розпочалося з того, що Київ-Баскет стартував у матчі з потужного ривка 14:0. Перші очки Чайка заробила зусиллями Десятник на шостій (!) хвилині матчу. Зрозуміло, що психологічно Київ-Баскет зім'яв опонента і далі міг нав'язувати будь-який сценарій подій. На перерву команди пішли за рахунку 43:19 на користь гостей. У другій половині матчу вони доволі успішно впоралися з завданням утримувати Чайку на безпечній очковій відстані. У підсумку 68:47 - перемога Київ-Баскета.
13 жовтня команди проведуть повторний поєдинок у Бердянську.
Читайте:Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 12-13 жовтняЖіноча Суперліга
12 жовтня
м. Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР – Рівне-ОШВСМ 84:67 (25:20, 32:14, 13:15, 14:18)
Статистика матчу
м. Бердянськ
Чайка – Київ-Баскет 47:68 (9:25, 10:18, 14:15, 14:10)
Статистика матчу