Одеса зіпсувала тренерський дебют Міглініекса в Будівельнику

21:35 | 28 января 2021
Будівельник програв вдома Одесі в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 82:90.

Хід матчу
Тон гри на стартовій хвилині задав влучний триочковий Новікова. Відтак гості швидко ввійшли в боротьбу, змусивши господарів наздоганяти. До середини чверті кияни, здавалося, стабілізували гру. Однак рівновага тривала недовго, одесити знову пішли вперед. А кияни вимушені були притримувати Брайса Джонсона, який ще до кінця стартової чверті набрав три фоли. Вирівняти гру та перехопити ініціативу господарям вдалося лише в другій чверті. Тож до великої перерви кияни відіграли 4 очки відставання та забезпечили 3 очки переваги. У гостей при цьому зберігалася невелика перевага за реалізованими дальніми кидками: 6 проти 4.

Стратегічна третя чверть визначеності в можливий підсумок матчу не додала. Суперники зберегли різницю в три бали. Натомість зміни гри сталися з початком заключної 10-хвилинки. Здавалося, що в господарів не вистачає сил на вирішальні хвилини. Одесити значно додали агресії в атаці. Кияни ж раз по раз програвали підбирання на своєму ж щиті. У першому для себе матчі на тренерській посаді Будівельника Ігорс Міглініекс вимушений був впродовж кількох хвилин останньої чверті двічі брати таймаут. За дві хвилини до кінця основного ігрового часу кияни використали останню хвилини перерви, та переломити перебіг боротьби не змогли. Одесити вже не відпустили суперника. Тож у підсумку п`ята перемога Одеси в сезоні та десята поразка Будівельника.

Герої матчу
У переможців Юрій Кондраков набрав 20 очок, 6 підбирань, 5 передач, реалізувавши 5/11 триочкових.