Харківські Соколи розгромили Миколаїв

17:50 | 31 января 2021
Ренатас Куріліонокас вдало дебютував у керма Харківських Соколів перемігши надвпевнено Миклаїв - 89:63.

Хід матчу

В першій чверті Харківські Соколи повністю заволоділи ініціативою. Господарі перекидали суперника зробивши 13 (3 триочкових) пострілів проти 8 (2 триочкових). До того ж, Миколаїв більше порушував правила, через що підопічні Ренатаса Куріліонокаса реалізували 6 штрафних пострілів проти 2 у суперника. Непогано себе проявив Володимир Шевченко, який набрав 11 балів.

Наступна чверть розпочалася з перевагою +15 для Харківських Соколів. Проте, господарям вже не вдалося її суттєво збільшити. Вони змогли реалізувати лише на один кидок з гри більше. В усіх інших аспектах ситуація також була рівною – 19 підбирань проти 21, 7 передач проти 6.

Третя чверть вже все вирішила у матчі. Корабели змогли набрати лише 7 очок, тоді як Соколи – 24. Це дозволило господарям повести +34. Постаралися Бояркін (2 очка), Місяць (3 очка), Боггс (3 очка), Кейтрік (2 очка), Граф (5 очок), Чумаков (5 очок) та Нємцу (4 очка).

В заключній частині Харківські Соколи стали більш розкутими завдяки космічному гандикапу. Вони грали на красу роблячи данки, алей-упи, проходи і тому подібне. Цим користувався Миколаїв і зміг забрати в свій актив одну чверть. Проте, якось змінити загальну ситуацію не вдалося – 89:63 на користь Харківських Соколів.