Дніпро переміг Миколаїв та завдав супернику четвертої поразки поспіль

21:35 | 05 февраля 2021
Дніпро не без проблем переграв Миколаїв – 81:75.

Хід матчу

Вже в першій чверті господарі заволоділи впевненою перевагою. Дніпряни реалізували 8 кидків з гри (2 триочкоих) та 4 штрафних, тоді як суперник 5 (2 триочкових) та 1 з лінії. Варто відзначити як Миколаїв проявив себе під щитами, зробивши 14 (6 в атаці) підбирань проти 10 (1 в атаці) у суперника. Та в інших аспектах, як і в реалізації, кращими були саме підопічні Дениса Журавльова. В них 7 передач проти 3, лава запасних набрала 14 очок, тоді як візаві 3 . Варто відзначити Санона, який додав в актив  10 балів за стартові 10 хвилин і допоміг команді повести +9.

В наступній чверті Дніпро почав нарощувати свою перевагу. Миколаї був кращим на підбираннях - 21 проти 17, але в усьому іншому серйозно поступався. Господарі демонстрували хорошу командну гру, зробивши 14 передач проти 6, краще реалізовували свої нагоди – 17 влучних пострілів (5 триочкових), тоді як у суперника 12 (2 триочкових). Лава Дніпра продовжувала домінувати над лавою Миколєва набравши 30 очок проти 7.

Після перерви, з перевагою +15, дніпряни розслабилися і гості цим скористалися. Вони зробили лише одну влучну триочкову спробу з трьох, але вісім разів відзначилися з фарби. На це підопічні Дениса Журавльова відповіли трьома дальніми (2 в Шунделя та 1 в Санона) і трьома з фарби. Це дозволило Миколаєву забрати чверть в свій актив – 21:17.

Корабели продовжили свої починання та боролися впродовж всієї заключної чверті. За 30 секунд до завершення матчу гості змогли скоротити відставання до 5 балів. Після порушення, Тимофеєнко реалізував 2 штрафних і збільшим відрив до 7, але Дубоненко, закинувши з дальньої через Санона і оновивши свій особистий рекорд (17 очок) скоротив до чотирьох пунктів. Та все ж на більше часу не вистачило. Ще два з ліні від Шунделя і як підсумок, перемога Дніпра – 81:75.