Миколаїв дав бій, але вдруге поспіль програв Дніпру

18:35 | 06 февраля 2021
Чемпіон України Дніпро другий день поспіль грав проти аутсайдера Суперліги Паріматч Миколаєва.

Дніпро, граючи вдома, але в статусі номінальних гостей в цьому матчі, відмінно почав матч. Команда Дениса Журавльова не помітила суперника, зігравши агресивно, як в нападі, так і в захисті. Дніпряни реалізували свої кидки з солідним відсотком, результативно зіграли в швидкому нападі, отримавши 23 очки переваги ще за підсумками першої чверті.

Як виявилось, ривок на старті матчу став єдиним 10-хвилинним відрізком, який виграв Дніпро. Миколаїв прийшов до тями ще у другій чверті, скориставшись тим, що суперник після вдалого старту суттєво зменшив оберти. А в третій і четвертій чвертях корабели продовжили тиснути на номінальних гості, які в свою чергу дозволяли собі грати із запасом.

Все це призвело до того, що Миколаїв з “-25” скоротив до “-6” і сталося це в четвертій чверті. Але Денис Журавльов, взявши тайм-аут, вчасно повернув на майданчик лідерів, які зняли всі питання. Тріо Террелл-Бобров-Санон відразу увімкнулися у нападі і повернули Дніпру більш комфортну перевагу.

Миколаїв виграв три чверті, але провал на старті гри не дозволив номінальним господарям поєдинку претендувати на перемогу. Дніпро вдруге за два дні здолав Миколаїв і здобув третю перемогу за тиждень — 94:86.

Найкращий гравець

Х-фактором для господарів став вихід з лави Максима Закурдаєва. Снайпер дніпрян за 22 хвилини набрав 17 очок, реалізувавши 5 з 7 триочкових кидків, а також віддав 4 передачі та зробив 2 підбирання, не припустившись при цьому жодної втрати та завершивши гру без фолів (РЕ 21).

Наступні матчі

Дніпро наступний матч зіграє вже в київському баблі, де 10 лютого протистоятиме Київ-Баскету, а Миколаїв 13 лютого в Кам’янському протистоятиме господарям баблу Прометею.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

6 лютого

Дніпро, СК Шиннік

Миколаїв — Дніпро 86:94 (12:35, 28:17, 22:20, 24:22)

Миколаїв: Колтер 15 + 6 передач. Приймак 12 + 6 підбирань, Омоера 8 + 8 передач, Конате 7, Адедиран 2 — старт, Лихой 14 + 3 підбирання, Дубоненко 14, Заплотинський 7, Хохоник 7

Дніпро: Террелл 21, Бобров 15 + 4 підбирання, Санон 12 + 4 перехоплення + 3 передачі, Джетер 2 + 6 передач, Тимофеєнко 2 + 5 передач — старт, Закурдаєв 17 + 4 передачі + 2 підбирання, Коломойський 15, Шундель 3 - 3 втрати, Бондарчук 3, Корнієнко 2 + 9 підбирань + 4 пережачі, Кравцов 2, Глєбов 0