Жіноча Суперліга: результати матчів 20 лютого

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

12-й тур

Франківськ – Інтерхім 81:63 (30:12, 14:24, 16:8, 21:19) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Читайте: Триває продаж квитків на матч збірних Угорщина – Україна

Франківськ впевнено переграв Інтерхім, а вдалося це за рахунок реалізації. Команда Юрія Процюка в стартовій чверті закинула 13 (4 триочкових) разів, тоді як одеситки лише 4 (1 триочковий). З гандикапом у 18 балів господарки розслабилися і віддали другу десятихвилинку 14:24, але після великої перерви взяли себе в руки і довели справу до переможного кінця – 81:63. Загалом, Франківськ реалізував 30 (23/42 двоочкових, 7/32 триочкових) пострілів, а Інтерхім – 22 (18/42 двоочкових, 4/27 триочкових).

У складі переможців себе чудово показали Альона Самохвалова (30 очок) та Ганна Рульова, яка відзначилася дабл-даблом (14 балів + 23 підбирання).

Вінницькі Блискавки – Чайка 47:56 (19:9, 6:13, 11:16, 11:18) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

В першій чверті вінничанки показали себе дуже добре. Вони змогли повести +10 завдяки 8 (2 триочкових) влучним пострілам, тоді як суперниці реалізували 4. В наступній 10-хвилинці Чайка закинула лише на 1 м’яч більше, але цього вистачило аби забрати її до свого активу. Справа в тому, що у господарок суттєво впала реалізація – з 15 спроб лише 4 були влучними. Далі все продовжувалося в тому ж ключі, команди зробили майже однакову кількість пострілів, але більше залітало у Чайки. За іншими показниками гра була рівною – 49 підбирань проти 47, 13 передач проти 12. Тож, перемога бердянської команди – 56:47.

Хорошу гру показала Олена Бойко, яка майже оформила дабл-дабл з 17 очок та 9 підбирань.

Динамо – Київ-Баскет 67:91 (28:15, 12:25, 12:22, 15:29) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Як і в поєдинку між Блискавками та Чайкою, в матчі Динамо – Київ-Баскет господарки продемонстрували впевнений старт, але програли. Підопічні Володимира Рижова змогли забрати першу чверть до свого активу повівши +13. Щоправда, всі наступні 10-хвилинки Київ-Баскет впевнено вигравав і як підсумок переміг – 91:67. Команда Володимира Холопова переграла суперниць в усіх аспектах – 34 (14 триочкових) постріли проти 26 (8 триочкових), 42 підбирання проти 34, і 26 передач проти 18.

У складі переможниць себе добре продемонструвала Тайніс Мартін, яка набрала 27 очок та зробили 8 підбирань.

Прометей – Рівне 109:54 (26:13, 28:15, 29:10, 26:16) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прометей надвпевнено розправився з Рівним. Лідерки турнірної таблиці майже вдвічі перекидали суперниць – 41 (13 триочкових) проти 22 (4 триочкових), були набагато кращі в командній грі – 36 передач проти 16, і зробили значно менше помилок - 18 втрат проти 36. Це дозволило Прометею перемогти – 109:54.

Варто відзначити індивідуальну роботу переможниць. Одразу шестеро дівчат набрали більш ніж 10 очок, а ще двоє мають в активі по 9. Дабл-дабл в капітанки Ольги Дубровіної – 12 балів та 12 передач.