Київ-Баскет втретє переміг Дніпро, завдавши чемпіону першої домашньої поразки в сезоні

21:20 | 26 февраля 2021
Дніпро приймав Київ-Баскет у центральному матчі ігрового тижня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

В цілому команди провели рівну першу половину, але трохи краще виглядали господарі, які більше часу утримували лідерство. Найкращий відрізок Дніпро провів на старті гри, оформивши ривок 16:5. Господарі спровокували у Київ-Баскета 9 втрат за першу половину, краще набирали очки через трисекундну та у швидкому нападі. У Київ-Баскета, в свою чергу, результативніше зіграла лава, зокрема Мішула, який вже до великої перерви приніс своїй команді 10 балів.

Дозволивши Київ-Баскету повернутись та навіть отримати лідерство у другій чверті, краще завершення десятихвилинки все ж провели господарі, які пішли на велику перерву за «+3».

Команди зменшили оберти у нападі у третій чверті, залишивши ключовий відрізок матчу на заключну 10-хвилинку. Почавши четверту чверть за рівного рахунку, Київ-Баскет, як виявилось, зберіг всі сили саме на завершення матчу. Команда Айнарса Багатскіса виграла чверть 27:17, а Брендон Янг набрав за четверту 16 очок. Американець невдало діяв протягом більшої частини матчу, але наприкінці гри пригадав про свої вміння у нападі та став основним чинником для перемоги Київ-Баскета.

Кияни, зробивши потужний ривок наприкінці гри, втретє в сезоні перемогли Дніпро та завдали команді Дениса Журавльова дебютної домашньої поразки в сезоні — 84:74.

Найкращий гравець

Черговий ефективний матч провів капітан гостей Богдан Близнюк, який до 14 очок додав 8 підбирань, 6 передач та 1 перехоплення (РЕ 22).

Наступні матчі

Київ-Баскет 28 лютого о 14:00 зіграє вдома проти Тернополя, а Дніпро 1 березня протистоятиме на своєму майданчику Прометею.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

26 лютого

Дніпро — Київ-Баскет 74:84 (24:22, 21:20, 12:15, 17:27)

Дніпро: Купер 16 + 6 передач + 4 підбирання, Бобров 14 + 5 підбирань + 4 передачі, Террелл 11 + 5 передач, Закурдаєв 6, Тимофеєнко 4 — старт, Санон 10 + 5 підбирань, Корнієнко 5, Натяжко 4, Глєбов 4

Київ-Баскет: Янг 19 - 4 втрати, Коренюк 12 + 7 підбирань, Мессі 7 + 5 передач, Джейкобсон 6, Крутоус 3 — старт, Мішула 15 + 7 передач, Близнюк 14 + 8 підбирань + 6 передач, Павлов 8, Тібодо 0, Ковальов 0

Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії