Київ-Баскет поступився Прометею та ще три поєдинки: результати матчів 27 лютого

Жіноча Суперліга.

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

13-й тур

Чайка – Інтерхім 98:61 (27:14, 26:17, 24:20, 21:10) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Чайка останні вісім поєдинків провела на виїзді. Аж у грудні місяці підопічні Срджана Радуловича грали вдома. Та цього разу вони змогли потішити своїх вболівальників які повернулися на трибуни. Допомогла їм у цьому Олександра Радулович, яка місяць пропустила, але це не завадило їй оформити дабл-дабл з 34 очок та 12 підбирань. Її внесок допоміг розгромити одеситок – 98:61.

Загалом, Чайка продемонструвала чудову влучність. Вдалося реалізувати 29 пострілів з 53, тобто – 55 відсотків.

Динамо – Франківськ 64:79 (12:18, 17:22, 11:28, 24:11) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

З кожною чвертю Франківськ збільшував свою перевагу і перед заключною частиною вона вже складала +28. Це передчасно розслабило гостей, чим Динамо скористалося і забрало собі в активі 10-хвилинку. Проте, відіграти вдалося лише 13 очок, тож, поразка – 64:79. Представниць столиці підвела реалізація, з фарби вони змогли перекидати своїх суперниць – 22 проти 12, але що стосується триочкових, то тут був провал. З 13 спроб жодна не влучила в ціль, тоді як у Франківська залетіло 8.

У складі переможниць варто відзначити Ганну Рульову, яка оформила дабл-дабл з 20 очок та 17 підбирань.

Київ-Баскет – Прометей 63:81 (20:12, 11:26, 21:19, 11:24) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Головна дуель сезону розпочалася з того, що господарки повели +8. Вдало відіграла Міріам Уро-Нілє, яка набрала 7 очок. Та далі Прометей ініціативу перехопив і Київ-Баскет на велику перерву вже пішов з відставання -7. Чудово себе проявили легіонерки Мосбі та Лашун, які набрали 8 і 9 очок відповідно. Після великої перерви підопічні Володимира Холопова намагалися ситуацію виправити і переграли суперниць в третій чверті. Але в заключній частині вирішальне слово була за Прометеєм – 81:63. Що цікаво, команди показали майже однакову реалізацію – 29 (7 з дальньої) проти 27 (6 з дальньої). Проте, за штрафними була прірва – 16 з лінії проти 3. Це і вплинуло на фінальній результат на табло.

У складі переможниць парто відзначити Мосбі та Лашун, які набрали 28 та 24 очка відповідно. У першої до того ж 13 підбирань, а це – дабл-дабл.

Рівне – Вінницькі Блискавки 89:57 (21:16, 21:17, 23:19, 24:5) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Вінничанки чудово показували себе впродовж трьох чвертей. Вони програвали максимум 5 очок в них. Проте, на заключну частину Рівне вийшло надлаштованим. З 21 постріла вдалося реалізувати 9, серед яких 5 з дальньої відстані. Натомість суперниці продемонстрували жахливу реалізацію – 1 кидок з 14. Це і зробило фінальний рахунок на табло розгромним – 89:57 на користь Рівного.

Варто відзначити Вікторію Шматову яка повернулася на паркет і одразу ж стала найрезультативнішою гравчинею матчу – 20 очок та 10 передач.