У важкому матчі Прометей здобув виїзну перемогу над Дніпром

21:20 | 11 марта 2021
До поєдинку команди підійшли з втратами.

До поєдинку команди підійшли з втратами. У Дніпра не було в заявці Боброва, Шунделя та Закурдаєва, а в Прометея – Вона і Белікова.

Хід матчу

Поєдинок розпочався з великих швидкостей. Команди обмінювалися кидками і влучність була кращою саме у господарів. Вони змогли реалізувати 9 (2 триочкових) постріли, тоді як гості – 5 (0 триочкових). Проте, дніпряни значно більше фолили, чим підопічні Віталія Чернія з задоволенням користувалися. Прометей закинув 6 з лінії проти 0 у суперника. Це дозволило не відпустити Дніпро у великий відрив.

З перевагою +4 у господарів, команди розпочали другу 10-хвилинку. Підопічні Дениса Журавальова серйозно в ній поступилися на підбираннях, в командній грі та за кількістю помилок. Прометей зробив 12 ребаундів проти 7, виконав більше передач – 7 проти 5, і на той момент зробив 4 втрати, тоді як суперник – 8. Окрім цього, представники Кам’янського перекидали своїх візаві – 9 (1 триочковий) проти 4 (2 триочкових). Це дозволило гостям повести +2.

Після великої перерви Дніпро зміг забрати третю чверть, але не повести в грі. Господарі реалізували 2 з 4 дальніх кидків і 4 з 7 з фарби. Прометей в свою чергу змарнував багато нагод з-за дуги, але реалізував таку ж кількість -  2 постріли з 7, і 4 з фарби. З гри команди набрали рівну кількість очок, але дніпряни закинули ще 1 штрафний. Тож, мінімально наблизилися до суперника відстаючи лише на 1 бал.

В заключній частині Прометей повністю переграв суперника. Підопічні Чернія реалізували 7 (2 триочкових) пострілів проти 4 (2 триочкових) у Дніпра. Цікаво, що ці два кидки з дальньої відстані були надважливими для гостей. Липовий та Петров відзначилися за півтори хвилини до завершення матчу і здобули для команди перевагу +6. Таким чином, Дніпро не зміг взяти реванш і поступився – 67:72.