У важкому матчі Хімік переміг Черкаських Мавп

16:35 | 14 марта 2021
Хімік завдяки вдало проведеній другій половині переміг Черкаських Мавп – 75:68.

Хід матчу

В першій чверті команди показали рівну гру. Цікаво, що на 24 секунді гри Конєв реалізував один штрафний кидок, і після цього колективи не могли відзначитися дві хвилини. Лише після цієї засухи у проході закину Камерон Скотт, на що своїми двома балами відповів Войналович. Загалом чверть пройшла рівно, що підтверджує її рахунок – 11:11.

Та вже в наступній 10-хвилинці Хімік був активнішим. Підопічні Віталія Степановського більше збирали на собі порушень і користувалися цим реалізовуючи штрафні кидки – 8 проти 3. За пострілами з гри команди виглядали майже рівно – 6 (1 триочковий) у Хіміка, і 5 у Мавп.

Після перерви Хімік виглядав ще потужніше. Господарям вдалося у середині заключної частини повести +20, але гості не здавалися. Їм вдалося скоротити відставання до чотирьох очок. Чотири з п’ятьох своїх реалізованих дальніх пострілів Мавпи закинули саме в заключній 10-хвилинці. Проте, на більше сил вже не вистачило. Три влучні штрафні від Зотова підсумували остаточний рахунок зустрічі – 75:68 на користь Хіміка.