Будівельник втретє в сезоні переміг Прометей

16:20 | 20 марта 2021
Будівельник переміг вдома Прометей в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 98:90.

Хід матчу
Суперники не стали витрачати багато ігрового часу на стартову розвідку. Розмін результативними атаками почався вже з перших хвилин. За стартову чверть команди набрали 42 очка.

Наступної 10-хвилинки результативність ще зросла – 58 очок на двох. При цьому кияни забезпечили на велику перерву всього 4 очка переваги.

Нестримним для гостей став легіонер господарів Кейвон Девенпорт, який лише за першу половину набрав 19 очок. У кам`янчан за цей час найактивнішим був Рашад Вон – 16 очок.

З початком другої половини лідером господарів на певний час став Андрій Кожемякін, який своїми вісьмома очками домоміг утримувати лідерство.

Аргументом у заключній частині матчу стали дальні кидки. Спершу Яковічс п`ять разів влучив з-за дуги. А в останніх атаках двічі з далеку поцілив Кобець. У підсумку Будівельник втретє в сезоні переміг Прометей.