Одеса у драматичній розв`язці вирвала перемогу у Хіміка

21:05 | 26 марта 2021
Одеса вирвала перемогу в домашньому поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч проти Хіміка – 85:83.

Хід матчу
У двох попередніх поєдинках регулярного чемпіонату одесити поступилися южненцям. Початок третьої зустрічі не дав уболівальникам одеситів підстав сподіватися на реванш. Саме гості з южного захопили контроль за перебігом боротьби. Уже до середини ігрового часу стартової чверті Хімік вирвався вперед на 10 очок.

Переломити хід зустрічі господарі спробували на початку другої чверті. Втім досягли лише тимчасового успіху. Хімік згодом повернув собі контроль над поєдинком. Южненці більш ніж втричі переважали одеситів у реалізації кидків з середньої дистанції, краще підбирали та перехоплювали. Відтак на велику перерву гості мали вже 15 очок переваги. При цьому легіонер Хіміка Тайлер Нельсон уже набрав 16 очок – на два менше ніж лідери одеситів Бріджман та Кондраков набрали за першу половину разом.

Одесити втім не полишали спроб повернутися в боротьбу. З початком другої половини господарям таки вдалося переломити перебіг гри. Поступово гравці Одеси скоротили відставання до чотирьох очок.

У заключній чверті гра вирівнялася. За хвилину до кінця ігрового часу господарі зрівняли рахунок – Кондраков влучив з дальньої дистанції. На останніх секундах той же Кондраков обікрав найрезультативнішого у гостей Нельсона та вивів під кільце Блейлока, який завершив переможну в підсумку атаку.

Герої матчу
Юрій Кондраков разом Теріком Бріджманом став найрезультативнішим у складі Одеси, а його активність на останніх секундах стала вирішальною в здобутті переможного результату.