Дніпро з рекордом переміг Харківських Соколів

18:35 | 28 марта 2021
Дніпро переміг вдома Харківських Соколів у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 84:75.

Хід матчу
Дніпро вже двічі поточного сезону зустрічався з Харківськими Соколами і двічі перемагав. Коли господарі стартували в третьому особистому поєдинку з переваги в сім очок після першої 10-хвилинки, здавалося особливих проблем зі ще одною перемогою не буде.

Однак у другій чверті Дніпро дещо збавив оберти. Гості змогли поступово відіграти відставання і пішли на велику перерву з мінімальною перевагою в один бал.

Одним з найрезультативніших у складі Дніпра за першу половину був Станіслав Тимофеєнко. Сім набраних за цей час очок дозволили йому вийти на перше місце в рейтинзі найрезультативніших гравців за всю історію Суперліги, відтіснивши Михайла Анісімова.

По перерві Дніпро впевнено взяв контроль гри в свої руки. Відтак ще до заключної чверті господарі зняли всі питання, відірвавшись вперед на 19 очок.

Третя перемога Дніпра в сезонних поєдинках проти Харківських Соколів та 21-ша загалом в чемпіонаті.

Станіслав Тимофеєнко в підсумку набрав 13 очок та закріпився на першому місці серед найрезультативніших гравців Суперліги за всю історію – зараз у нього 4158 очок у 375-ти поєдинках.

Дивіться: Перемога Дніпра над Харківськими Соколами: відео коментарів

Герої матчу
Найрезультативнішими в складі переможців стали Дмитро Глєбов (18 очок), Ісуф Санон (17 очок, 6 передач), Джаред Терел (17 очок).