Прометей здобув у Одесі двадцяту перемогу в сезоні

21:05 | 09 апреля 2021
Одеса програла вдома Прометея в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 73:93.

Хід матчу
З початком зустрічі впевненіше в боротьбу ввійшли господарі. Схоже, гостей перед початком поєдинку вразила звістка про зміну головного тренера. Гравці Прометея багато помилялися в завершенні атака. Втім ще по ходу стартової 10-хвилинки кам`янчани адаптувалися до гри й захопили ігрову перевагу.

У підсумку на велику перерву кам`янчани здобули 7 очок переваги. Допомогли в цьому краща реалізація триочкових та штрафних і перевага в перехопленнях. Господарі ж значно більше припускалися втрат.

Ключовою в поєдинку стала ігрова перевага Прометея в третій чверті. Гості впевнено контролювали гру, випередивши лише за ці 10 хвилин суперника на 16 очок. Ефектний триочковий Кондраковаз сиреною особливо настрою одеситам не поліпшив.

Жодних сенсацій у заключній чверті не сталося. Гості впевнено довели зустріч до перемоги з перевагою в 20 очок. Це вже двадцятий позитивний результат Прометея в сезоні та перший з формально новим тренером Роненом Гінзбургом, презентація якого очікується днями в Кам`янському

Герої матчу
Найвагоміший внесок у перемогу прометея зробили В`ячеслав Петров (14 очок, 6 підбирань), Далента Стефенс (13 очок, 7 підбирань та 5 передач), Майкл Маєрс (13 очок, 6 підбирань).

Наступний матч
Одесити наступний матч грають 11 квітня вдома проти Київ-Баскета. Прометей 14 квітня гратиме вдома проти Миколаєва.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

9 квітня
Одеса. 19:00

Одеса – Прометей (Кам`янське) – 73:93 (13:16, 20:24, 15:31, 25:22)
Одеса:
Прометей:
Статистика матчу

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії