Будівельник розгромно переміг Одесу в домашньому матчі

20:35 | 15 апреля 2021
У другому домашньому матчі тижня київський Будівельник приймав Одесу.

Незважаючи на три перемоги одеситів у попередніх зустрічах, господарі підходили до цього матчу в статусі фаворита. Додала проблем команді Олега Юшкіна відсутність відразу трьох провідних гравців задньої лінії — Юрія Кондракова, Клима Артамонова та Дюка Монді. Але навіть попри ці втрати, гості зуміли заволодіти перевагою на старті матчу, вигравши першу чверть з рахунком 23:12.

Але відповідь киян, які не продемонстрували відповідної концентрації в дебюті гри, була ще більш потужною, ніж ривок суперника. Другу десятихвилинку підопічні Ігорса Міглінієкса виграли 34:14, отримавши 9 очок переваги перед великою перервою. Кияни реалізувли 7 з 17 триочкових, виграли підбирання та використали результативну гру від виконавців, починали матч з лави. Знову виділявся Гейб Дево, який після 40 очок в матчі проти Хіміка, набрав 14 ще в першій половині гри проти Одеси.

Фактично крапку в цьому матчі було поставлено в третій чверті, яку Будівельник виграв з рахунком 30:7, знявши всі питання про переможця. Команда Міглінієкса грала швидко, не поміючаючи суперника, у якого, здається, не залишилось фізичних та моральних сил протистояти агресивній грі киян. Описувати те, що відбувалося у четвертій чверті особливого сенсу немає, адже Будівельник спокійно довів матч до більш ніж впевненої перемоги, вигравши з рахунком 91:65.

Найкращий гравець

Черговий потужний матч провiв бігмен Будівельника Брайс Джонсон, який завершив матч із дабл-даблом - 17 очок + 12 підбирань, а його рейтинг ефективності становив 31 бал.

Наступні матчі

Будівельник свою наступну гру зіграє в неділю, 18 квітня, в Черкасах проти Мавп, а Одеса в цей же день чекатиме в гості на чемпіона України Дніпро.