Миколаїв у боротьбі поступився вдома Хіміку

19:20 | 18 апреля 2021
Миколаїв програв вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 74:77.

Хід матчу
Після невиразної гри та поразки в останньому матчі в Запоріжжі миколаївці були мотивовані якомога краще зіграти вдома. Мотивації господарям вистачило на сенсаційний початок поєдинку. Миколаївці приголомшили гостей стартовим тиском. Атакувальний темп задавали легіонери – Едріан, Едж, Колтер. Як наслідок за дві хвилини до кінця стартової чверті Миколаїв мав 17 очок переваги. Хімік до перерви зміг скоротити відставання на 5 очок.

Та вже з другої 10-хвилинки хід боротьби змінився. Схоже, гості надто самозаспокоєно вийшли на поєдинок проти аутсайдера, тож тренерському штабу довелося додати гравцям емоцій.

До великої перерви южненці наздогнали миколаївців та вийшли на три очка вперед.

По перерві гості продовжили домінувати. Пішла гра в Нельсона, який згодом став найрезультативнішим на майданчику. Також гості заволоділи перевагою під щитами і більше та влучніше атакували з-за дуги.

Втім господарі змогли повернути інтригу. За хвилину до кінця ігрового часу вони скоротили різницю в рахунку лише до двох очок. Однак Хімік не впустив свою 18-ту перемогу в сезоні.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим став Тайрел Нельсон – 28 очок. Лише на два менше набрав найкращий у господарів Нейтан Едріан.