Вища ліга: Старий Луцьк повернув 1/8 фіналу на Волинь

09:50 | 19 апреля 2021
Напередодні у Вищій лізі відбулися матчі 1/8 фіналу плейоф.

Напередодні у Вищій лізі відбулися матчі 1/8 фіналу плейоф. За підсумками трьох поєдинків визначився ще один чвертьфіналіст.

Хімік-2 і в другому матчі серії переміг Маріуполь. Тепер на майданчику суперника. Южненці з початку зустрічі переважали суперника. За першу половину вони вже вирвалися 17 очок. Друга перемога в серії вивела Хімік-2 у чвертьфінал на Кривбас, який двічі обіграв Черкаських Мавп.

У Сумах місцева СумДУ в другому матчі серії реваншувалася за поразку від Житомира в першому поєдинку. Тут певний час суперники вели рівну боротьбу. Вирішальною стала перевага фактичних господарів майданчика в другій половині. Чвертьфіналіста від цієї пари визначать у третьому матчі 20 квітня в Києві.

Прометей-2 вдома не зміг повторити успіх першого виїзного пєдинку, поступившись Старому Луцьку. До великої перерви гості відірвалися вперед на 19 очок. Наздогнати суперника господарі вже не змогли. Відтак серія повернулася до Луцька, де 21 квітня відбудеться вирішальний третій матч.