Миколаїв з боєм поступився вдома Будівельнику

21:05 | 20 апреля 2021
Миколаїв поступився вдома Будівельнику в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 71:79.

Хід матчу
Гості в статусі фаворита впевнено почали поєдинок, ніби насправді вони господарі господарі СК Надія. Поки миколаєвці нарешті відкрили рахунок після кількох змарнованих атак, кияни відірвалися на 10 очок. До кінця чверті гості контролювали перебіг боротьби та виграли стартову 10-хвилинку в 12 очок.

Схоже, переконливий старт надто заколисав гравців Будівельника. Уже в другій чверті вони стали дозволяти собі занадто багато гри на публіку, хоча тої й не було в залі. Миколаївцям не вистачало майстерності одразу карати суперника та все ж вони поступово скорочували відставання. На велику перерву у киян залишилося лише 4 очка.

Миколаївці вирівняли гру під щитами, де вони на початку гри значно поступалися.

У другій половині господарі поступово повернули інтригу, коли за чотири хвилини до кінця ігрового часу різниця скоротилася до одного очка.

Втім кияни вчасно схаменулися та не впустили третю проти Миколаєва та 20-ту в сезоні загалом перемогу. Для Миколаєва поразка також стала ювілейною – тридцятою в сезоні.

Герої матчу
У переможців найкращими були Брайс Джонсон (18 очок, 9 підбирань) та Стівен Бурт  (17 очок, 9 передач).