У рекордному за результативністю матчі Будівельник переміг Харківських Соколів

14:50 | 25 апреля 2021
Будівельник переграв Харківських Соколів - 126:99, і таким чином команди оновили рекорд сезону за результативністю - 225 балів.

Хід матчу

В першій чверті Харківські Соколи змогли переграти Будівельник. Вдалося це не за рахунок командних дій, а за рахунок індивідуальних якостей. Чумаков зміг набрати 20 балів реалізувавши 5 з 5 триочкових, 1 з фарби і 3 з лінії. Також 10 очок в актив додав Місяць. Більше ніхто у господарів не закидав, але цього вистачило аби повести +4.

В наступній 10-хвилинці Будівельник не просто наздогнав, але й випередив суперника в середині чверті на 7 балів. Проте, у складі харків’ян увімкнулися й інші гравців окрім Чумакова і Місяця, що дозволило піти на велику перерву за рівного рахунку – 53:53.

Після відпочинку кияни продемонстрували чудову влучність з дальньої дистанції. До перерви в цьому аспекті лідирували господарі – 10 на 3. Проте, за 10 хвилин гості виправилися скоротивши відставання до мінімуму – 11 на 12. 4 рази влучив Буртт, 2 – Кожемякін, по разу Кобець і Девое.

В заключній частині ведучи в 14 очок, Будівельник почував себе невимушено і не просто зберігав перевагу, але й поступово збільшував її. В підсумку кияни переграли Соколів – 126:99 і таким було встановлено новий рекорд результативності сезону – 225 балів на двох.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Харків. ФСК Локомотив

Харківські Соколи – Будівельник 99:126 (30:26, 23:27: 24:38, 22:35) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Харківські Соколи: Бояркін 13 очок + 5 підбирань + 7 передач, Шевченко 14 очок + 5 підбирань + 2 передач, Місяць 21 очок + 6 підбирань + 2 передач, Боггс 12 очок + 1 підбирань + 2 передач, Чумаков 30 очок + 9 підбирань + 5 передач

Будівельник: Девое 18 очок + 4 підбирань + 5 передач, Девенпорт 22 очок + 6 підбирань, Джонсон 16 очок + 6 підбирань + 4 передач, Буртт 24 очок + 1 підбирань + 7 передач, Джонсон Джуніор 14 очок + 2 підбирань + 7 передач