Хімік розгромив чемпіона України в домашньому матчі

16:05 | 25 апреля 2021
Южненський Хімік приймав чемпіона України Дніпро у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парімат.

Гості краще розпочали матч, впевнено вигравши першу чверть. Южненці за стартові 10 хвилин гри набрали лише 8 очок, але вже у другій чверті знайшли свою гру. Команда Віталія Степановського перегорнула все з ніг на голову і відібрала лідерство, яке не віддавала до кінця матчу.

Господарі, як і в дебюті гри, продовжували демонструвати сильну гру в захисті, пропустивши за три наступні 32 очки. Дніпро збився на індивідуальну гру та припустився за матч катастрофічних 22 втрат. При цьому команда Дмитра Болдаєва реалізувала лише 33% кидків з гри та 21% триочкових.

У Хіміка як завжди ефективно у нападі працював американський тандем Салліван — Нельсон. При цьому южненці краще рухали м’яч, виграли підбирання, та припустилися меншої кількості втрат. Хімік демонстрував не ідеальний, але командний баскетбол, якого виявилось більш ніж достатньо для перемони над чемпіоном, який черговий матч грав без свого розігруючого Ді Джея Купера.

Віддавши лише першу чверть, команда Степановського домінувала протягьом наступних 30 хвилин та здобула перемогу з рахунком 66:47. Южненці зрівняли рахунок у сезонній серії з Дніпром.

Найкращий гравець

Льюїс Салліван провів черговий вдалий матч. Американець набрав 16 очок, зробив 12 підбирань, 3 передачі та 3 перехоплення, а його рейтинг ефективності становив рекордний в цьому матчі 21 бал.