Прометей здолав переможця регулярного чемпіонату

16:50 | 01 мая 2021
Прометей у домашньому матчі приймав Київ-Баскет — переможця регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Гості краще почали матч, вигравши першу чверть. Як виявилось, стартовий відрізок став єдиним, в якому команді Айнарса Багатскіса вдалося випередити господарів матчу. Вже у другій десятихвилинці та після великої перерви підопічні Ронена Гінзбурга перевагу не віддавали. Відібравши лідерство на екваторі другої чверті, господарі лідирували до завершення гри.

Ключовою для Прометей стала перевага на підбираннях, яка виявилась тотальною — 48 проти 32 та 15 пороти 11 на чому щиті. При цьому Прометей атакував з високим відсотком з дальньої дистанції (12/21 триочкових - 51%), грав типовий для себе швидкий та агресивний баскетбол.

Кияни, які вже не мають жодних турнірних завдань у регулярному чемпіонаті, до такої гри виявились не готові, пропустивши у трьох чвертях поспіль більше 20 очок та набравши менше 20. Максимальний відрив Прометея у цьому матчі складав 19 очок і команда з Кам’янського здобула доволі переконливу перемогу з рахунком 86:71, зрівнявши, таким чином, рахунок у сезонній серії.

Також Прометей зрівнявся за показниками в турнірній таблиці з Дніпром і наразі посідає друге місце в турнірній таблиці.

Найкращий гравець

Захисник Прометея Рашад Вон став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 23 очки, зробивши 5 підбирань та 4 передачі (РЕ 20).

Наступні матчі

Київ-Баскет 4 травня зіграє в столичному дербі проти Будівельника, а Прометей 6 травня вдома протистоятиме Тернополю.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

1 травня. Кам’янське, СК Прометей

Прометей — Київ-Баскет 86:71 (19:21, 23:17, 21:15, 23:18)

Прометей: Вон 23 + 5 підбирань + 4 передачі, Петров 14 + 7 підбирань - 5 втрат, Сидоров 12 + 4 передачі, Беліков 11 + 8 підбирань, Маєрс 10 + 5 підбирань — старт, Лукашов 7 + 5 підбирань, Еванс 6 + 11 підбирань, Липовий 3 + 4 передачі, Пирогов 0, Клімов 0, Бринюк 0

Київ-Баскет: Мессі 15, Тібодо 9, Крутоус 7, Ковальов 4, Близнюк 2 + 6 підбирань — старт, Янг 13 + 5 передач, Павлов 10 + 5 підбирань, Мішула 6, Коренюк 4, Дубровін 1, Шевчук 0