Запоріжжя в овертаймі переміг Будівельник та відправив киян на сьоме місце в таблиці

16:35 | 09 мая 2021
Будівельник приймав Запоріжжя в останньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команди продемонстрували надзвичайно результативну гру в першій половині матчу, набравши ще до великої перерви 110 очок на двох. Команда Валерія Плеханова, реалізувавши 12 триочкових за половину, набрала 61 очко та отримала +12 після 20 хвилин гри. Будівельник також атакував на високому рівні, але захист команди Ігорса Міглінієкса не спрацював. Кияни мали перевагу на підбирання та пробили на 15 штрафних більше за суперника, але припустилися 10 втрат за половину і, пропустивши ривок суперника у другій частині другої чверті, пішли на велику перерву за двозначного відставання.

У другій частині матчу темп гри трохи впав, команди краще захистилися і продовжували припускастися великої кількості втрат. Ще на старті третьої десятихвилинки гості через два неспортивних втратили Віталія Мальчевського, а в четвертій чверті через перебір фолів — Івана Міхеєва. Але завдяки відмінній грі інших основних гравців команди, зокрема Майкла Кеффі, який видав черговий потужний матч, гості здобули героїчну перемогу в овертаймі. Девенпорт міг вигравати матч ще в основний час, але наприкінці гри реалізував лище 2 з 4 штрафних. В додатковій п’ятихвилинці запоріжці цю гру вже не віддали і, вигравши овертайм 17:6, втретє в сезоні перемогли Будівельник у надрезультативному матчі — 117:103.

Будівельник програв, а Хімік виграв домашній матч в Южному, тож кияни опустилися на 7 місце та в першому раунді плей-оф зіграють проти Дніпра.

Суперліга Паріматч. Регулярний Чемпіонат

Будівельник - Запоріжжя 103:117 (30:25, 19:36, 28:21, 23:18, 6:17)

Будівельник: Буртт 20 + 14 передач + 6 підбирань - 7 втрат, Девенпорт 15 + 12 підбирань, Дево 13, Кобець 10, Джефферсон 5 — старт, Брайс Джонсон 21 + 6 підбирань, Звонов 8, Яковічс 7, Кожем’якін 4, Козлов 3

Запоріжжя: Кеффі 28 + 13 передач, Мальчевський 17, Тихонов 15, Сізов, 14, Грицак 10 + 6 підбирань + 5 перехоплень + 4 передачі — старт, Маяускас 17 + 8 підбирань, Тітов 7, Міхєєв 6, Рагімов 3, Морозов 0