БІПА продовжила фінальну серію Вищої ліги

22:35 | 25 мая 2021
БІПА перемогла в Одесі Рівне в третьому матчі фінальної серії до трьох перемог плей-оф Вищої ліги.

Після двох поразок у Рівному одесити не мали більше запасу міцності і права на помилки. Гості ж мали нагоду завершити сезон чемпіонським титулом. Відтак команди розпочали поєдинок під певним тиском, що позначилося на результативності – 23 очка на двох за стартові 10 хвилин.

Далі команди розігралися. За другу чверть набрали на двох уже 43 очка. При цьому загальна різниця лише в середині другої чверті сягала максимуму в 10 очок. У заключній частині напруження сягнуло піку. Перевага кілька разів переходила від господарів до гостей. Однак на заключних хвилинах одесити таки змогли втримати мінімальну перевагу, яка дозволила їм скоротити відставання та продовжити боротьбу в серії.

Найкращими у одеситів стали Олексій Соловйов (15 очок, 5 підбирань, 7 передач) та Джошуа Паттон (14 очок, 10 підбирань). Саме влучний триочковий Соловйова дозволив господарям востаннє відігратися, а потім зробити переможний ривок.

У рівнян Олексій Адедиран набрав 20 очок та 16 підбирань.

Четвертий матч серії команди грають завтра, 26 травня, в Одесі о 19:00.

Читайте: Вища ліга: Кривбас – бронзовий призер чемпіонату України сезону 2020/2021