Прометей переміг Дніпро у другому матчі півфіналу і поновив паритет в серії

16:05 | 30 мая 2021
У видовищному матчі Прометей зміг перемогти Дніпро 98:85 та поновити рахунок серії – 1-1.

Хід матчу

Старт поєдинку для господарів вийшов дуже важким і він задав тон всьому подальшому протистоянню. Прометей за перші 4 хвилини зміг повести в рахунку 14-2. На триочковий Сидорова, два влучання з фарби від Еванса і по двоочковому від Липового та Петрова, дніпряни змогли відповісти лише двома балами Террелла. Проте, господарі вже не раз демонстрували, що можуть вмикатися у необхідний момент. Так вийшло і цього разу. За 19 секунд до завершення стартової чверті вони поступилася лише одним пунктом. Та це зміним Сидоров ще одним своїм триочковим.

В другій 10-хвилинці Прометей зміг збільшити свою перевагу до 10 балів. Вони переграли суперника за всіма пунктами – перекидали (24 на 17), краще виглядали під щитами (16 підбирань на 10), і командно (17 передач на 16).

Після відпочинку гості продовжували гнути свою лінію. Під щитами їхнє домінування стало ще більш серйозним. З 28 підбирань підопічні Ронена Гінзбурга 10 виконали в нападі, тоді як суперник з 20 ребаундів лише 3 мав під чужим щитом. Також Дніпро значно більше помилявся втративши м’яч 12 разів, проти 7 у Прометея. Варто відзначити Сидорова, який на той момент вже мав 20 очок та 8 підбирань.

В заключній частині Дніпро не здавався і намагався повернутися у гру. Вже традиційно в для цього плей-оф увімкнувся Санон. З 21-го набраного балу, він 11 додав в актив саме в останній 10-хвилинці.  Проте, цього не вистачило аби зламати кураж Прометея. Як підсумок, перемога гостей – 98:85 і 1-1 в серії. Варто відзначити Сидорова, який набрав 28 очок та віддав 8 передач.