Ліга чемпіонів: несподівані вильоти фаворитів, Цмокі зупинив Лейден

11:50 | 16 сентября 2021
У середу, 15 серпня, відбулися перші матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Для багатьох фаворитів це був шокуючий день, адже Бамберг, Морнар і Перістері завершили свої виступи на турнірі вже після півфіналів відбору.

Найболючіше програв Бамберг, який виграв три перші чверті, вів +20 по ходу поєдинку (65:45 за 2 хвилини до кінця третьої чверті), але провалився в останній десятихвилинці і програв Ювентусу 79:83. Кращим гравцем зустрічі став Патрік Міллер, який був нестримний з 27 очками, реалізувавши 9 з 13 кидків з гри.

У фіналі кваліфікації Ювентус зіграє з Калевом, який "перестріляв" з-за дуги чорногорський Морнар. З 39 кидків з-за дуги баскетболісти Калева реалізували 21 (53,8% реалізації триочкових) і спокійно контролювали хід гри до перемоги.

Нідерландський Лейден був близький до другої сенсації поспіль, але в цей раз програв Цмокі-Мінськ. Герой минулої зустрічі Уорти де Йонг міг і в цей раз стати героєм, але не влучив триочковим кидком із сиреною.

За вихід в основу Ліги чемпіонів Цмокі-Мінськ зіграє з Бенеттоном, який пережив свою драму - за 10 секунд до кінця матчу рахунок був 90:91, але Джордано Бортолані реалізував свій перший штрафний кидок, а другим промахнувся, щоб у суперника не було часу на свою атаку.

Румунський Клуж створив ще одну сенсацію раунду, перегравши грецький Перістері, і тепер зіграє з швейцарським Фрібургом, який єдиний з фаворитів своїх пар впевнено виграв свій матч.

Сьогодні, у Софії свій матч другого раунда Ліги чемпіонів проведе Прометей, який о 18:30 проведе матч з чешською Опавою.

Фрібург (Швейцарія) - Спліт (Хорватія) 76:67 (27:21, 12:16 18:15, 19:15)
Перистери (Греція) - Клуж (Румунія) 74:84 (13:20, 27:19, 19:22, 15:23)
Цмоки-Мінськ (Білорусь) - Лейден (Нідерланди) 69:67 (15:19 19:12, 12:15, 23:21)
Баккен (Данія) - Бенеттон (Італія) 90:92 (24:19, 23:19, 12:29, 31:25)
Бамберг (Німеччина) - Ювентус (Литва) 79:83 (16:11, 27:23, 22:17 14:32)
Морнар (Чорногорія) - Калев (Естонія) 89: 104 (17:19, 21:33, 25:33, 26:19)

Баскетбол 17:50 | 24 марта 2022 БК Говерла запровадив гуманітарний проєкт для юних баскетболістів Баскетбол 09:50 | 24 марта 2022 Артем Пустовий набрав 8 очок в матчі Єврокубку, результативні матчі українців в Чехії та Хорватії Баскетбол 11:20 | 23 марта 2022 Ковляр і Ткаченко допомогли своїм командам здобути чергові перемоги Баскетбол 17:05 | 22 марта 2022 України за кордоном: Аліна Ягупова стала MVP матча Фенербахче, Уро-Ніле показала результативну гру Баскетбол 14:05 | 22 марта 2022 Володимир Герун набрав 19 очок в матчі чемпіонату Турції Баскетбол 13:05 | 22 марта 2022 БК Хмельницький організовує дитячі табори в Литві Баскетбол 10:05 | 22 марта 2022 В"ячеслав Петров буде грати у Франції Баскетбол 19:05 | 21 марта 2022 Аліна Ягупова лідирує в гонці за титул MVP Євроліги Баскетбол 14:50 | 21 марта 2022 В результаті обстрілу в Рубіжному згорів спорткомплекс Баскетбол 12:20 | 21 марта 2022 Повернення Пустового в Барселону та дербі у Латвії